فرمول یک ایران – توتو ولف تایید می‌کند که تیم مرسدس در حال مذاکره با قهرمان 4 دوره فرمول یک، لوئیس همیلتون است تا قرارداد وی را تمدید کند.

ولف در ادامه تایید می‌کند که همیلتون فرد سرسختی است و او انتظار اعلام رسمی خبر تمدید را به این زودی ندارد. راننده بریتانیایی در حال حاضر تا انتهای فصل آینده قرارداد دارد. ولف در گفت‌وگو با بی بی سی 5 می‌گوید:

در حال مذاکره برای یک قرارداد بلندمدت جدید هستیم. امیدوارم لوئیس برای سال‌های بسیار دیگری با ما بماند.

این چیزی است که طرفین می‌خواهند. او می‌خواهد با ما ادامه دهد و ما نیز مسلما می‌خواهیم او را حفظ کنیم.

در عین حال معتقدم او باید آرامش ذهنی داشته باشد تا از پس انتخاب آینده‌اش بر بیاید.

او این پتانسیل را در خودش دارد که بهترین باشد و تمام نتایج را پشت سر بگذارد.

او همچنین ذهن آزادی دارد و آزادنه فکر می‌کند. او می‌خواهد گزینه‌های خود را در دسترس داشته باشد که سال 2019، همچنان یک راننده مسابقه باشد یا یک کارآفرین در مد.

در حال حاضر او عاشق فرمول یک است و نمی‌خواهد کار دیگری انجام دهد. بقیه چیزها برای او سرگرمی هستند. اما شاید در دو یا سه یا چهار سال دیگر از حالا، او تغییر کند.

توتو ولف - نیکی لائودا

توتو ولف – نیکی لائودا

سال 2019 تنها مربوط به همیلتون نیست. بلکه ولف باید به فکر والتری بوتاس هم باشد. راننده فنلاندی نیز قراردادش در پایان فصل آینده به اتمام خواهد رسید. ولف می‌گوید:

در فصل سختی مانند 2017، رابطه مثبتی که بین والتری و لوئیس وجود داشت یک نکته ارزشمند بود.

تا به این لحظه من مایلم تا با این ترکیب ادامه دهیم. ما برای سال 2018 به آنها متعهد هستیم اما 2019 فصلی جدید و هیجان انگیز خواهد بود.

در حالی که استعدادهای بسیاری منتظر فرصتی برای حضور در فرمول یک هستند، نام های بزرگ هم در دسترس خواهند بود. قرارداد دنیل ریکیاردو 12 ماه دیگر به پایان خواهد رسید و این احتمال انتقال او به مرسدس را ممکن می‌کند. ولف در این خصوص می‌گوید:

رانندگان با استعدادی هستند که تا آن زمان تجربه بیشتری کسب خواهند کرد. و بعضی راننده‌‌های خوب مانند دنیل نیز قراردادشان به پایان خواهد رسید.

می‌خواهیم ببینیم یک سوم ابتدایی فصل چگونه پیش خواهد رفت. خواه خودروی ما به قدر کافی خوب و قدرتمند باشد یا خیر.

این مسئله‌ای است که در حال حاضر روی آن متمرکز شده‌ایم. سپس شرایط را تحلیل خواهیم کرد و تصمیم درست را اتخاذ خواهیم کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید