فرمول یک ایران – راننده تیم هاس، کوین مگنوسن می گوید برای او سخت بوده که با شرایط خودروی امسال، بهترین نمایش را داشته باشد. اما حالا دید خوبی نسبت به آن چه در فصل بعد در کنار هم تیمی خود رومن گروژان به نمایش خواهد گذاشت، دارد. او در این باره می گوید:

من به آن چه نیاز داشتم رسیدم، اما این اتفاق با وجود خودروی امسال به سختی محقق شد.

خوشبختانه سال بعد خواهم توانست در تعیین خط ها تغییرات بیشتری روی خودرو اعمال کنم تا به بیش فرمانی کمتر و پایداری بیشتری برسم. من بیش فرمانی را دوست ندارم، مخصوصاً در ورود به پیچ ها. امسال ما با این موضوع بیش از حد مواجه بودیم. با وجود خودروی امسال که کمی ناپایدار بود، حمله به پیچ ها سخت می شد.

امسال این امکان وجود دارد تا خودرو را بهبود بخشیده و به استایل رانندگی من نزدیک کنیم. اما تضمینی برای آن وجود ندارد، پس من سرسختانه تلاش می کنم تا با آن کنار بیایم.

مگنوسن در سال 2017 موفق شد پنج مسابقه را در محدوده امتیاز به اتمام برساند و در جدول رانندگان به مقام چهاردهم رسید. با این حال او این فصل با 9 امتیاز اختلاف پایین تر از گروژان قرار گرفت. وی اشاره کرد:

او کمی بهتر با سر خوردن عقب خودرو کنار آمد. او با خودرویی با این مشخصات بسیار خوب است و بیش فرمانی مشکلی برایش ایجاد نمی کند. او حتی چنین خودرویی را ترجیح می دهد.

اما برای من مشخص است که چه می خواهم، پس در زمستان روی آن تمرکز و از ابتدا برای بدست آوردنش تلاش می کنم.

این هیجان انگیز است که شروع فصل را در تیمی هستم که آن را می شناسم و این چیزی است که به آن نیاز دارم.

صحبت هایی بود که مگنوسن به مانند فرناندو آلونسو و لنس استرول در مسابقات 24 ساعته رولکس در دیتونا شرکت خواهد کرد و احتمال شرکت او در لمانز هم وجود داشت. اما وی در پاسخ به این سخنان گفته است:

حرف هایی با تیمی زده ام، اما به تعدادی از دلایل، این معامله شکل نگرفت و به زمان دیگری موکول شد. همچنین امسال شانسی هم برای شرکت در لمانز ندارم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید