فرمول یک ایرانهمانگونه که ورزش تحت هدایت صاحبان جدیدش یعنی لیبرتی مدیا تحت تحول سنگینی قرار می گیرد، برای معرفی یک پلتفرم جدید در سال 2021 آماده می شود که نظر تولید کنندگان در فرمول یک را به پیشنهادات این شرکت جلب کرده است.

سرجیو مارکیونه که گفته بود که در صورتی که منافع مارانلو (کارخانه فراری) و فرمول یک از هم جدا  باشد این کمپانی خودرو سازی از این مسابقات کنارگیری خواهد کرد. درحالی که مارکیونه پاسخ دقیقتری می‌دهد. توتو ولف رویکرد رقیبش را می‌فهمد و نگرانی های خودش را نیز بیان می کند.

سرجیو مارکیونه-آریوابنه

سرجیو مارکیونه-آریوابنه

توتو ولف مدیر تیم مرسدس گفت:

سرجیو بسیار رک و روراست است و به نکات خوبی اشاره کرده است.

او هرچیزی را قبول نمی کند و با مخالفت با آن جلوی آنها می ایستد، در اصل منم این نظرات را قبول دارم، در ابوظبی گفتم که ما فرمول یک را دوست داریم ولی با وجود چارچوب درست مدیریتی و نظارتی، لازم است که درست مدیریت شود و اگر متوجه شویم که در مسیر درستی حرکت نمی‌کند ما نظرات خود را بیان خواهیم کرد.

اصلی ترین حرف مارکیونه این است که خواست فرمول یک ساده‌تر کردن تکنولوژی های موتورها برای کاهش هزینه ها و جذب تولیدکنندگان مستقل موتور است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

13 دیدگاه

 1. TRANS AM

  19

  7

  انصافا بهترین مدیر حال حاضر فرمول یک کسی نیست به جز توتو ولف. کسی که ۴ سال متوالی مرسدس را به مقام اول رسانده است. در مقابل بدترین مدیران سالهای اخیر را در فراری میبینیم. نداشتن سرعت کافی برای رقابت با مرسدس، خرابی‌ها ی عجیب در حد مسابقات کارتینگ شهر بازی مثل خرابی شمع و تنظیم نبودن متعلقات موتور و …….!
  با احترام به رایکونن پیش کسوت، فراری کسب مقام دوم تیمی فصل ۲۰۱۷ را فقط مدیون سباستین فتل است. نه آدمایی مثل مارکیونه و ماریو آبه نه!

  • Juve

   15

   1

   بعنوان يك طرفدار دوآتيشه فراري درمورد بهترين بودن توتو ولف باشما كاملا موافقم. ديسيپلين فوق العاده اي داره. ولي لحن شما رودرمورد مديران فراري نمي پسندم. فراموش نكنيدكه درمورد يكي ازبزرگترين نامهاي فرمول يك صحبت ميكنيد.

   • TRANS AM

    3

    0

    متاسفم از اینکه نوشته من ، باعث ناراحتی شما شد دوست عزیز.

 2. ...m6...

  13

  3

  از نظر من توتو ولف بهترین مدیره چون خونسرده درباره ی اینده زیاد نظر نمیده یه چیزاییو اصلا نمیگه بین راننده هاش تبعیض قائل نمیشه وقتی عصبانی میشه خودشو کنترل میکنه یه مدیر ایده اله

   • الف.ی

    3

    1

    متعصب عزیز منظورت از مکزیک 2017 چیه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    البته در مورد کنترل عصبانیتش با m6 مخالفم چون توتو هر موفع عصبی میشه میکوبه رو میزی که روش نشسته و دندون هاش رو هم فشارمیده

   • DR.ARDALAN

    3

    1

    شما خیلی سعی داری همیشه ، طوری فرار کنی از قدرت بالای تیم حریف. نتیجه اش را هم دیدین، اینکه سوالهای از شما میشود که واقعا بیشتر شما باعث خنده میشوید.
    مکزیک چه تبعیضی بخرج داد؟
    چیکار کرد؟ اینکه یک حرفی بزنید مهم نیست، درستش اینه که وقتی نظری میگذارید دلیل بیاورید. وگرنه اتفاقا خواندن نظر شما بیشتر شبیه لطیفه بود.
    تعصب محصولش فقط چیزی است بنام جهالت وبس.
    موفق باشی.

   • SP7779

    5

    3

    بعد از قهرمانی همیلتون پشت رادیو باهاش خیلی حرف زد
    ولی ابوظبی پارسال با نیکو حرف نزد.(پدی لو و تونی راس و زنش باهاش حرف زدن)
    متوجه شدین؟!

   • الف.ی

    3

    2

    تمام بی منطق های قبل از تو سوءتفاهم بود SP7779

   • ...m6...

    2

    0

    منظورمو درست نرسوندم منظورم اینه که راننده یک و دو انتخاب نمیکنه با راننده هاش یکسان رفتار میکنه اپدیتارو رو دوتا ماشین انجام میده منظورم از عصبانیت اینه که وقتی عصبانی میشه خوب معلومه هر کی ممکنه همچین کاری بکنه ولی منظورم اینه که دعوا درست نمیکنه و فیلم هندی نمیشه?

   • ...m6...

    2

    0

    ولی خوب اگه منظورتون تو مسابقس خوب قطعا اون راننده ایی که شانس برای قهرمانی بیشتر راننده ی دیگس باید مسیر واسش هموار بشه

دیدگاه خود را بیان کنید