فرمول یک ایران– سرجیو مارکیونه مدیر تیم فراری اظهار داشت که فراری برای فصل بعد شرایط بهتری دارد و همچنین ادامه داد که سباستین فتل هم از نظر احساسی نسبت به سال قبل بهتر خواهد شد.

سباستین فتل که در نیم فصل اول عملکرد بهتری از لوئیس همیلتون و تیمش داشت با قضاوت های نادرست و  اطمینان خاطر‌ بیش از حد، جایگاه و موقعیت خود را از دست داد. اما مارکیونه معتقد است که فتل آنچه لازم بود را در فصل قبل یاد گرفته است.

رئیس فیات کرایسلر گفت:

فتل کسی است که بسیار مطالعه می کند و متعهد است، از این رو او در این فصل متوجه شد که کمتر احساسی برخورد کند، به علاوه، با توجه به دوفصل فاجعه باری که پشت سر گذاشته، او ناراحتی‌های بیشتری داشت.

سرجیو مارکیونه و مائوریزیو آریوابنه

سرجیو مارکیونه و مائوریزیو آریوابنه

مارکیونه که در پایان فصل 2017 آن را فصلی ناخوش‌آیند و شرم آور خوانده بود، تیمش را بخاطر پیشرفت غیر قابل انکار ستایش می‌کند.

او ادامه داد:

باتوجه به جایی که در فصل قبل شروع کردیم، در این فصل گام های مهم تری برداشته ایم، نیم فصل دوم سال 2017 شخصیت تیم را بهتر کرد. از آگوست سال گذشته، زمانی که سازمان را بررسی می‌کردیم کاملا اعتقاد داشتم تا زمانی که‌ این افراد با ماریزیو آریوابنه مدیر تیم و ماتیا بنتو مدیر فنی کار می‌کنند قادر به انجام کارهای شگفت‌انگیزی هستند.

ما معتقدیم که بیش از این می‌توانیم پیشرفت کنیم اما در سال 2017 نتوانستیم به اهداف خود برسیم. این همچنین باعث تغییراتی در سازمان مدیریت ورزشی (Gestione Sportiva) شده است. ما در حال حاضر می‌توانیم نشانه های قابل توجهی از تغییر را در مورد ظرفیت تولید تیم بدانیم. مهم این است که فصل بعد را با تخصص، تجربه و مدیریت آغاز کنیم. من شکی ندارم که رقابتی تر خواهیم بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. ...m6...

  2

  4

  شماهرچقدرم بخواید ماشینتونو رقابتی کنید باز به مرسدس و لوئیس به هیچ وجه نمیرسید منتظر رو نمایی از ماشین مرسدس هستم ..فقط دهنت باز نمونه مارکیونه?

 2. DR.ARDALAN

  1

  3

  یک جورایی محترمانه به فتل هشدار را داد.

  امیدوارم که اینکار را بکند، در غیر این صورت باید بازم شاهد این باشیم که کاملا اتفاقی ماشینش میزنه به همیلتون.
  مثل مکزیک که دیگه با یک سرچ در یوتیوب و گوش کردن و مشاهده صحبت های کارشناسان شبکه های معتبر ورزشی دنیا، کلیپ متعلق به مکزیک که در ارشیو نیز دارند کاملا به موضوع پی خواهید برد.
  به امید اینکه دیگه باکو و مکزیک تکرار نشود.

  بهرحال از راننده ای در سطح فتل توقع خویشتن داری ، و مسابقه درست وعادلانه است.
  به امید شروع فصلی مهیج و به امید اینکه حداقل چهار تیم مدعی قهرمانی باشند.

دیدگاه خود را بیان کنید