فرمول یک ایران– رابرت کوبیتسا اعلام کرده است که در ازای نشستن بر صندلی دوم تیم ویلیامز در کنار لنس استرول برای هفت مسابقه اول خواهان هفت میلیون دلار است.

با این وجود رقابت بر سر لباس و صندلی دوم تیم ویلیامز جدی تر شده است، چرا که سرگی سروتکین راننده روس تست تیم رنو که در گرند پری گذشته در ابوظبی عملکرد خوبی از خودش نشان داده گزینه دیگری برای صندلی دوم تیم ویلیامز است. شایعه جایگزینی این راننده روسی با حمایت سخاوتمندانه بانک SMP روسیه بیشتر شد، چون این بانک اعلام کرده است که حمایت مالی آنها در صورت حضور سرجی سروتکین دو برابر زمانی خواهد بود که رابرت کوبیتسا راننده این تیم باشد.

اما نیکورزبرگ و آلساندور آلونی براوی مدیران رابرت کوبیتسا، برای عوض کردن نظر این تیم انگلیسی به آنها پیشنهاد داده اند که برای فصل 2018 به ازای هفت مسابقه اول 7 میلیون دلار دستمزد درنظر بگیرند. اعلام شده اگر کوبیتسا نتواند در هفت مسابقه اول تیم را متقاعد کند سروتکین سریع جایگزین او خواهد شد.

پیشنهاد کوبیتسا تیم ویلیامز را به شدت درگیر کرده است و مشخص شده که تصمیم گیری در مورد راننده دوم فصل 2018 به بعد از سال جدید موکول شده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. TRANS AM

    2

    2

    بخوبی معلومه که در دنیای امروز (همانطور که ژان تاد گفت ) پول حرف اولو میزنه . هر اسپانسری پول بیشتری بده می‌تونه برا راننده دلخواهش صندلی بخره. دیگه استعداد و مهارت یه راننده اولین ملاک نیست. بالا رفتن هزینه ها و وارد شدن کمپانی های نفتی ( بخوانید مافیاهای نفتی) به این مسابقات پای رانندگان روسی و ونزوئلا یی و مالزیایی و در آینده احتمالا چینی را به این تورنمنت بشدت حرفه‌ای باز کرد ، و اگه اینطور پیش بره در آینده این مسابقات بشدت پر پرستیژ اعتبار خود را تا حد زیادی از دست میده. در اینجا حرفهای مارکیونه می‌تونه درست باشه. «تیمهای حرفه ای از فرمول یک جدا شن و مسابقات جدیدی را راه اندازی کنن »

دیدگاه خود را بیان کنید