فرمول یک ایران – نیکو هالکنبرگ راننده آلمانی تیم رنو اعلام کرد از وجود راننده ای مانند کارلوس ساینز در رنو بسیار خوشحال است.

ساینز از جایزه بزرگ آمریکا جایگزین جولین پالمر در رنو شد. با این وجود هالکنبرگ وجود ساینز را به عنوان یک امتیاز برای پیشرفت رنو می بیند تا یک رقیب سر سخت برای خود.

هالکنبرگ در مصاحبه با اتو بیلد گفت:

ما خود را برای 12 تا 18 ماه آینده آماده می کنیم. برای من این فصل بهترین فصل رانندگی من بود. نمی توانم به عنوان یک راننده بگویم که کامل شده ام اما خودرو های سریع با شرایط من بسیار سازگار هستند و رانندگی در بالاترین حد برای من بسیار سرگرم کننده است. لاستیک ها بهتر شده اند و فکر می کنم همه چیز در مسیر درست در حال حرکت است.

نیکو هالکنبرگ - مسابقه گرندپری مالزی 2017

نیکو هالکنبرگ – مسابقه گرندپری مالزی 2017

هالکنبرگ همچنین عملکرد ساینز در چهار مسابقه انتهایی فصل را بسیار عالی دانست و آینده روشنی برای او در رنو می بیند:

کاملا مشخص است او بسیار نزدیک تر خواهد شد. در پایان ما واقعا از نتیجه راضی بودیم. او واقعا با استعداد و سریع است. ما در ابتدای راه و آشنایی به عنوان هم تیمی هستیم ولی حضور او برای پیشرفت رنو بسیار مهم خواهد بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. سجاد

    6

    0

    راست میگه واقعا رانندگی امسالش بهترین رانندگی بود که ازش دیده بودم تو این چندسال.انتخابش به عنوان رنو هم خوب بود.امیدوارم رنو تو سال جدید پایدارتر و بهتر بشه تا استعداد ناب این دوتا رو بهتر درک کنیم

دیدگاه خود را بیان کنید