فرمول یک ایران – راننده ی بریتانیایی تیم مرسدس پس از کسب پنجاه و سومین پول پوزیشن خود در فرمول یک نسبت به تمرین سوم پیشرفت داشته و موفق به گرفتن راننده های فراری و ردبول شده است و اذعان داشته که اگر نتواند از جایگاه خود در رقابت فردا دفاع کند این پول پوزیشن بی معنی است.

لوئیس همیلتون اظهار کرد:

مهم نیست که چقد جلویی مهم اینه که جلویی!

امروز من سرعت دیروز رو نداشتم اما همین هم برای اول شدنم کافی بود برای هوادارها خوب بود که فاصله هامون نزدیک بود و فردا نیز جذاب تر خواهد شد، من هم جایگاه خوبی دارم.

فراری سرعتشو بالا برد و پیست، پیست خوبی واسشون بود و مشتاقم که فردا باهاشون رقابت کنم.

راستشو بخواین دور خوبی نزدم و با تغییر ستاپ ما بعضی چیزها رو به دست آوردیم و بعضی چیزها رو از دست دادیم! دور دوم باید بهتر بود اما این اتفاق نیافتاد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. hamze

  0

  0

  از بچه هاي باحال سايت تقاضا دارم يه نظرسنجي
  درباره محبوبترين راننده ها بزارن.
  تا معلوم بشه کي بهتره و محبوبتره بين مردم.
  هميلتون ماشينش بي نهايت فوق العادس
  ،وگرنه خودش …
  روزبرگ قطعا اين چند ماهه سريعتر بوده ،و بهتر.
  لطفا نظرسنجي بزاريد

  • mohammad

   0

   0

   خیلی طرح خوبی میشه . اما باید بدونیم که علاقه داشتن به یه راننده تمام مسعله نیس بلکه سلیقه ماست. چچه بسا راننده ای رو که ما دوس نداریم واقعا ار نظر استعداد ها و توانایی هاش و تنظیم ماشین واقعا قوی تر و بهتر بتونه عمل کنه.
   اما در مجموع از اینکه یه نظر گیری بشه همه خوشحال خواهیم شد. با تشکر از حمزه عزیز.

 2. mohammad

  0

  0

  ببینید در مورد خوب یا بد بودن یه راننده ،نظر شخصی من اینکه همه خوبن چون این یه مسعله سلیقه ایه و نمیشه من و امثال من نظرمون رو به همدیگه تحمیل کنیم. اما توی تیم مرسدس از نظر هوش و استعداد چه دوس داشته باشیم یا نه باید بگم که نیکو روزبرگ راننده بسیار باهوشی هست تا لویس هملتون . حالا چرا توی بعضی از مسابقات بهتر عمل میکنه هملتون نسبت به روزبرگ . باید بگیم که ستینگ ماشین و همچنین استعداد راننده توی اون پیست و اطلاعاتی که مهندس مسابقه در اختیار راننده میزارن مهمه. البته نباید مسعله اتفاقات و رویداد هایی رو که حین برگزاری مسابقه اتفاق میفته رو از قلم بندازیم. مثلا مسابقه اسپانیا امسال که مرسدس ها باهم برخورد کردن تا در نهاین مکس ورشتاپن بتونه اول بشه. .البته باید بگم من خودم به شخصه از سال ۲۰۱۰تا الان طرفدار دو اتیشه یه راننده بودم و اون هم سلطان راننده ای فرمولا وان Sebastian. VETTELبا شماره5هست.

دیدگاه خود را بیان کنید