فرمول یک ایران– ژان تاد رئیس فدراسیون جهانی اتومبیل‌رانی در پاریس مجددا در مورد حادثه ناگواری که برای مایکل شوماخر قهرمان 7 دوره مسابقات فرمول یک افتاد، سخن گفت و اظهار داشت که دوستی نزدیکی با او داشته است.

در این رویداد که در آن 9 قهرمان فرمول یک و خانواده قهرمانان این ورزش در آن حضور داشتند، از سالن جدید مشاهیر فدراسیون‌ جهانی اتومبیل‌رانی هم بازدید به عمل آمد. تاد در حین سخرانی از عدم حضور مایکل شوماخر در مجمع متشکل از قهرمانان بسیار ناراحت بود و عدم حضورش را کاملا محسوس خواند.

ژان تاد - مایکل شوماخر

ژان تاد – مایکل شوماخر

تاد ادامه داد:

دلمان برایش تنگ شده است، مایکل اکنون در میان ما است، خوشحالم که زابین اینجاست. دوست داشتم میکی اینجا باشد اما او برای انجام تست‌هایی به اسپانیا رفته است و کورینا هم بخاطر جابجایی مایکل در آمریکاست. مایکل درحال جنگیدن است انسانی خاص و قهرمانی فوق العاده است.

زابین کم که دستیار فوق العاده شوماخر بود در این مراسم حضور داشت.

زابین کم

زابین کم

زابین کم هم پس از حضور روی سن گفت:

من فقط یک جایگزین حقیر هستم، چون قطعا اینجا جایگاهی بود که مایکل باید می‌ایستاد و همگی مطمئنیم که بسیار دوست می‌داشت که اکنون اینجا باشد. او برای تک تک افراد حاضر در این مکان احترام زیاد قائل است، من می‌دانم که برای مایکل ژان دوستی بزرگ است و اگر او اینجا بود بخاطر این رویداد حتما به ژان افتخار می‌کرد. می‌دانم که فقط نظم عامل موفقیت او نبود، او به تک تک افراد حاضر در این مکان عشق می‌ورزید و عشق به این ورزش او را به این جایگاه رساند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. ffan

  4

  0

  یکی از اعضای اون تیم افسانه ای فراری شامل مایکل و راس براون و مونتزملو
  واقعا جای مایکل افسانه ای خالیه و خانواده اش هم هیچ خبری ازش منتشر نمی کنن
  ولی اینجوری که معلومه دیگه هیچوقت سلامتی کاملشو بدست نمی آره :(((

 2. nohead

  4

  0

  مایکل دوستداشتنی و فراموش نشدنی . برخیز مرد بزرگ برخیز ای قهرمان قهرمانان . چکار کردی با خودت پسر . دل تمامی دنیای ورزش برای تو تنگ شده . به امید سلامتیت مایکل شوماخر.??

دیدگاه خود را بیان کنید