فرمول یک ایران– ویجی مالیا گفت کسانی که به فورس ایندیا شک داشتند که نمیتواند در سطح بالایی از فرمول یک رقابت کند در انتهای فصل حرفشان را پس‌ بگیرند.

این تیم که با کمبود بودجه زیادی مواجه شده بود و باتوجه به تغییرات فنی که در اول فصل اعمال شده بود بعید بود بتواند فصل خوبی را داشته باشد اما برخلاف تصور همه این تیم بهترین نتیجه ای را که می شد کسب کرد و توانست فصل 2017 را در جایگاه چهارم به پایان برساند البته باید عملکرد عالی سرجیو پرز و استبان اکون را مکمل این موفقیت دانست.

ویجی مالیا گفت:

من باتوجه به تمام محدودیت هایی که وجود داشت و کسب رتبه چهارم در آخر فصل به کل تیم افتخار میکنم، من یک تیم بزرگ دارم که مسابقه دادن در خون آنها است و از همه بیشتر میدانند چه چیزی برای پیروزی و موفقیت نیاز است. اهدافم برای سال بعد مشخص است و برای رقابت ها آماده می‌شویم.

استبان اکون و سرجیو پرز - گرندپری بلژیک 2017

استبان اکون و سرجیو پرز – گرندپری بلژیک 2017

باب فرلی معاون اصلی ، تیم را به دلیل پیشی گرفتن از رنو مکلارن و ویلیامز بسیار ستایش میکند.

او ادامه داد:

نگرانی اصلی ما در ابتدای فصل این سه تیم بودند، با توجه به برنامه های اساسی که داشتیم توانستیم این سه تیم را شکست دهیم و این بسیار قابل توجه است.به همه بابت این اتفاق که حاصل کار نه‌ تنها رانندها بلکه حاصل تلاش تمام تیم بود و این عاملی بود که نشان داد جایگاه ما چیست و دیگران چه جایگاهی دارند. ما تیمی هستیم که پس از تیم مرسدس رکورد دار قابل اطمینان بودن را داشتیم بدین منظور که پیشرفتمان ادامه دار بود. پیشرفتمان فقط شامل واحد موتور نمیشود شاسی و نحوه کار تیمی همگی در این امر دخیل بودند

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید