فرمول یک ایراننیکو هالکنبرگ راننده آلمانی تیم رنو که این فصل خود با این تیم را رضایت بخش‌ترین نامگذاری کرده است عقیده دارد که تیمش هنوز جای پیشرفت بیشتری دارد. او که در آخر فصل گذشته از تیم فورس ایندیا به رنو پیوسته بود از امکانات محدود تیم فرانسوی و توانایی آنها برای آینده کاملا آگاه بود.

این راننده 30 ساله که این فصل را در جایگاه دهم به پایان رساند و توانست در طی فصل جزو 8 راننده اول باشد، توانست در گرند پری ابوظبی تیم رنو را در کل به رتبه ششم برساند.

نیکو هالکنبرگ - مکزیک 2017

نیکو هالکنبرگ – مکزیک 2017

هالکنبرگ گفت:

خیلی حس خوبی دارد که فصل را طوری به پایان برسانی که وقتی به خانه باز میگردی بتوانی  سرت را بالابگیری، ابوظبی بهترین جا برای تمام کردن فصلی بود که نشان داد ما در مسیر درستی هستیم، و من وهمی ندارم از اینکه این اتفاق یک شب به پایان برسداین هدف ما است که برای 12 تا 18 ماه به این پیشرفت ادامه دهیم.ماهنوز در زمینه های خاصی مشغول به کار هستیم اما نشانه های پیشرفت فوق‌العاده دلگرم کننده هستند. از زمان شروع فصل بسیار پیشرفت کردیم و من واقعا به تیم افتخار میکنم.

نیکو هالکنبرگ - ابوظبی 2017

نیکو هالکنبرگ – ابوظبی 2017

هالکنبرگ ادامه داد:

ابوظبی نماینگر پیشرفت رنو در این فصل بود تیم و رانندگان همان کاری را که باید انجام دادند. این امر کمک روحی بزرگی به تمام تیم کرد چون پایان دادن به مسابقه با نتیجه دلخواه کمک بزرگی به تیم کرد البته به هیچ وجه نباید بخش مالی را فراموش کرد چون بیشترین تاثیر را کمک های مالی دارد. ما برنامه خوبی برای نیم فصل دوم داشتیم اتفاقات خوبی افتاد که به بهتر شدنمان و جبران عقب افتادگی هایمان در نیم فصل اول بسیار کمک کرد.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  1. Seb

    7

    0

    خیلی ممنون میشم اگه یه مقاله در مورد سطح امکانات رنو بذارید تا بفهمیم این تیم پتانسیل زیرساختی و مالی لازم برای پیوستن به صدر جدول رو داره یا نه!
    یعنی دقیقا بفهمیم رنو روی این تیم با چشم داشت به قهرمانی سرمایه گذاری می کنه یا در حد یه تیم میانه جدولی.

دیدگاه خود را بیان کنید