فرمول یک ایران – نیکو روزبرگ داستانی را که رسانه‌های بریتانیایی به وی نسبت داده‌اند که در جایی گفته است لوئیس همیلتون ترجیح می‌دهد تا زودتر بازنشسته شود را تکذیب کرد.

بعد از مشاهده شکست همیلتون توسط هم تیمی‌اش والتری بوتاس، روزبرگ گفت که شاید راننده بریتانیایی بعد از بدست آوردن قهرمانی جهان در مکزیک، مسابقات آخر را از دست بدهد، این فرضیه زمانی بیشتر نمود پیدا کرد که همیلتون در برزیل و ابوظبی تمام 100% توانش را به نمایش نگذاشت.

همیچنین با توجه به کینه قدیمی این دو نفر، روزبرگ به این مطلب اشاره کرد که همیلتون قصد دارد سفرهایش را در آینده کاهش دهد.( اشاره به عدم علاقه همیلتون به ماندن در فرمول یک و سفرهای مداوم جهت انجام مسابقات)

روزبرگ به خبرگزاری آلمانی پی دی ای گفت:

او امسال مرموز بوده و نمی‌خواست وقت زیادی را به سفر اختصاص دهد. اگر که او در نهایت کمی به آن ( بازنشستگی) فکر نمی‌کرد اینگونه عمل نمی‌کرد.

نظرات این مرد آلمانی در رسانه‌ها اینگونه انعکاس یافت که روزبرگ معتقد است همیلتون در انتهای فصل 2018 یعنی آخرین فصل قراردادش با مرسدس از دنیای ورزش خواهد رفت.

قهرمان جهان در سال 2016، که این هفته در ابوظبی حضور داشت تا از نزدیک ناظر آزمایشات روبرت کوبیکا با ویلیامز باشد، سریعاً به توییتر رفت تا از انتشار این تیتر جنجالی، یعنی “همیلتون می‌تواند برود” جلوگیری نماید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

 1. ...m6...

  18

  10

  فکر نکنم چون همیلتون گفته بود تو بهترین دوران زندگیشه واگه هم توجه کرده باشید دنبال یه قرار داد چند ساله با مرسدسه نه یک ساله و بعدشم روز برگ جون داداشم اگه دیدی لوئیس بزرگ تو برزیل و ابوظبی از ماکسیمومش استفاده نکرد چون تو مکزیک قهرمان شد دیگه چه نیازی داره تو این مسابقات برنده شه؟ و بعد این که از نظرم عملکردش تو برزیل خیلی خوب بود …

 2. SP7779

  17

  8

  رسانه ها!!!
  بیشتر ضرر رو المانی جماعت از رسانه های انگلیسی خورده
  مثال بارز2016ک اینقدر گفتن مالزی
  و2017 که اشاره ای ب مالزی و ژاپن نکردن
  کافی ب انگلیسی جماعت بگن بالا چشمت ابرویه
  تا ب غلط کردن نندازن طرف مقابل رو ول کن نیستن

 3. ماهان مولایی

  11

  14

  اره این باباهم یه بارباانواع مشکلات لوییس پارسال قهرمان شدبعدزوددررفت حالاهی میاین میگن 2014و2015چی خواستم بگم تو2014 لوییس اگه اول میشدمسابقه ی اخرقهرمان میشدکه اول هم بودوروزبرگ هم بااختلاف دوم بودتو2015هم لوییس 2-3مسابقه مونده به اخرفصل توامریکا قهرمان شد.لوییس به نظرم کامل ترین راننده ی فرمول یک الانه هستش که اینوجنسون باتون هم سریعترینه هم اینکه بسیاراروم هستش اگه لوییس قراردادشوتمدیدکنه که به احتمال زیادمیکنه چون مرسدس می خوادش 2-3اینده هم شانس اول قهرمانیه ….

  • SP7779

   10

   8

   باشه اصلا2016مفت
   ولی برای2014 بگم ک مسابقه سنگاپور نیکو استارت نزد و فاصله22امتیازی ک میتونست15بشه یا حتی ب نفع نیکو بشه برعکس شد و پسر ب اصطلاح سریع3امتیاز جلو افتاد و روحیه نیکو از اونجا خیلی خراب شد.
   2015همون ایتالیا و مکزیک روی هم43امتیاز از نیکو گرفت
   چرا خب نمیبینین؟!!؟
   خوشحالی الان باتن از هموطنش تعریف کرده؟!
   کاری ک رسانه های بریتانیایی خوب انجامش میدن

   • SP7779

    6

    9

    بلاهایی هم ک فدراسیون و مرسدس و همیلتون توی2016سر نیکو اوردن با Engine Failureو مشکلش توی روسیه جبران(دیگه تصادف توی تعیین خط باکو بخدا تقصیر نیکو نیست)

  • الف.ی

   12

   8

   واقعا همیلتون مطمئن ترین راننده حال حاضر فرمول یکه
   نه زیادی تهاجمیه نه آرامشش رو از دست میده نه فحش میده
   در مواقع نیاز هم از تمام توانش به درستی استفاده میکنه
   تعداد پل پوزیشن هاش فقط یکی از چیز هایی که میشه با استناد بهش این حرف رو اثبات کرد

   • SP7779

    4

    4

    ارع واقعا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    تهاجمی نیست چون جلوی بقیه است!
    وقتی تهاجمی نباشی ازامش داری
    وقتی ارامش داشته باشی فحش نمیدی
    و وقتی موتور مرسدس داشته باشی از نصف توانش استفاده کنی برنده ای
    در ضمن نیکو با همین مرسدس30تاpoleزد
    تنها چیزی ک استنباد میشه موتور مرسدس هست نه بیشتر

دیدگاه خود را بیان کنید