فرمول یک ایراندنیل ریکاردو راننده تیم ردبول پس از دست دادن رده چهارم رده بندی رانندگان به کیمی رایکونن معتقد است مرد یخی می بایست با اختلافی بسیار بیشتر از او رده چهارم را به دست می آورد.

ریکاردو که به خاطر مشکل هیدرولیک جایزه بزرگ ابوظبی را از دست داد در مسابقه جلوتر از رایکونن مسابقه را آغاز کرده بود اما بعد از کناره گیری، هم در مسابقه و هم در جدول رده بندی، رده چهارم را به رایکونن باخت. ریکاردو در جواب سوال اینکه از دست دادن رده چهارم رده بندی چقدر برای او ناامید کننده بود به NBC گفت:

اگر بخواهم واقعا صادقانه بگویم او با خودرویی که در اختیار داشت باید خیلی پیش تر رده چهارم را تثبیت می کرد. بنابراین بله. این شکست بزرگی نبود.

دنیل ریکاردو - گرندپری ابوظبی 2017

دنیل ریکاردو – گرندپری ابوظبی 2017

ریکاردو همچنین از دست دادن مسابقه آخر فصل را بسیار دردناک تر از کسب رده پنجم جدول می داند:

این موضوع واقعا دردناک است حتی بیشتر از سایر مواقع. من هفته گذشته در آستین نیز نتوانستم مسابقه را به پایان برسانم اما در آنجا ما شانس دیگری برای جبران در ابوظبی داشتیم اما الان هیچ فرصتی تا آغاز فصل بعد نداریم.

این موضوع تنها به دوام ربط دارد. چیزی که من برای جلوگیری از آن کاری نمی توانم انجام بدهم. صادقانه بگویم این بدترین راه برای به پایان رساندن فصل است. ما روند رو به رشد خوبی را پشت سر گذاشتیم ولی خیلی بد به پایان رسید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. TRANS AM

  18

  3

  خیلی از راننده ها مثل (مارک وبر) و (فلیپه ماسا) بعد از سالها جنگیدن نتونستن مقام اول رو کسب کنن. دنیل با اینکه جزو نوابغ نیست ولی لیاقت اینو داره که اول بشه حتی اگه این مقام اولی میلیمتری بدست بیاد. فراموش نکنیم که نابغه های این ورزش هم اولین مقام هاشونو میلیمتری بدست آوردن (شوماخر ۱۹۹۴) ( همیلتون ۲۰۰۸) ( فتل ۲۰۱۰) . خدا رو چه دیدی شاید فصل آینده ……..

 2. Omid

  8

  1

  لطفا مکالمات رادیوتیمی گرندپری ابوظبی رو هم بزارین. توسایت فرمول یک منتشر شده
  بعضی هاش جالب بود مخصوصا دونات زدن فرناندو بعد مسابقه!

 3. Omid

  4

  9

  ریکاردو نره رو سکو همه راحت تریم، با اون حرکات حال بهم زنی که موقع پیروزی انجام میده…
  حتی همیلتون هم گفته کارش حال بهم زن (disgusting) هست

 4. ماهان مولایی

  8

  2

  دنیل به نظرم بهترین راننده ی حال حاضرفرمول یک توسبقت گیری توسبقت هاچفدرزیباماشینشونرسیده به پیچ قرارمیده جلوماشینهافقط تنهامشکلش اینه که توتایم گیریه یکم کنده .سال2019بامرسدس میتونم بگم شانس اول قهرمانی خواهدبوداگه بیادبه خداخیلی بهترازبوتاسه

دیدگاه خود را بیان کنید