فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون راننده تیم مرسدس که به تازگی چهارمین عنوان قهرمانی خود را در فرمول یک کسب کرده است، اذعان کرد که در این مرحله از زندگی خود احساس خوشحالی و خرسندی بیشتری در مقایسه با ابتدای حضور خود در فرمول یک دارد.

همیلتون در مسابقه مکزیک قهرمانی سال 2017 خود را قطعی کرد در حالی که سه مسابقه تا پایان فصل مانده بود. اما موفقیت ورزشی وی در مرسدس باعث پیشرفت شخصیتی و بوجود آمدن حس خرسندی در وی شده است که به ندرت در سال های ابتدایی حضور وی به عنوان راننده دیده شده بود.

همیلتون گفت:

من وقتی به احساس خودم در سال های گذشته فکر می کنم، تصور می کردم که اوضاع خیلی برای من گره خورده و نمی توانم حرکتی برای نجات خودم انجام دهم. به خودم می گفتم که برای من کافی است که در فرمول یک به عنوان یک شرکت کننده حاضر باشم و این بهترین شغل دنیا است ولی در خارج از ماشین احساس خوبی نداشتم و فقط از ده درصد توانایی های خودم استفاده می کردم.

همیلتون جدایی خود در پایان سال 2012 از مکلارن که تیمی بسیار منظم است و پیوستن به مرسدس که کمتر سازماندهی شده و منظم است، را به عنوان مهم ترین عامل در پیشرفت شخصیتی خود اعلام کرد. او اکنون می تواند به هر جای دنیا که می خواهد سفر کند و با تفریح کردن با افراد مشهور و ثروتمند از زندگی خارج از فرمول یک خود لذت ببرد.

وی افزود:

ما اغلب فراموش می کنیم که برای همیشه زنده نیستیم و زندگی کوتاه است و من نمی خواهم یک دقیقه از آن را تلف کنم. من می ترسم که بعضی چیز ها را از دست بدهم پس روز های خود را طولانی می کنم تا بتوانم به بهترین شکل از آن ها استفاده کنم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

 1. Ssj 110

  25

  14

  واقعا همینه که ازش خوشم میاد از همه لحاظ باحاله.
  صحبت هاش رو مثلا با فتل مقایسه کنید:
  اون میگه نفر اول بودن تو برزیل واسم خسته کننده بود
  همیلتون میگفت لذت بردم و منو یاد بچگیم انداخت که با گوکارت میروندم.
  یه سر به صفحه اینستاش بزنید همه چی دستتون میاد.
  فکر نمیکنم فتل اصلا به هواداراش اهمیت بده.

  • Omid

   6

   8

   یعنی شما همه چیز رو فقط اینستاگرام و جلف بازی تو دنیای مجازی میدونید؟! همین براتون کافیه؟
   کسی تو اینستاگرام فعال نباشه یعنی به هواداراش اهمیت نمیده؟ البته احتمالا سنتون خیلی کمه برای همین نمیخوام باهاتون بحث کنم.

   ولی واقعا متاسفام، برای کسانی که همه ی دنیاشون شده این فضای مجازی موبایلی و بیرون از اونجا چیزی دیگه نمیخوان.
   خیلی از افراد معروف و باسواد هستن که اصلا اینستاگرام ندارن. انگار فقط تو کشورما همه عادت کردن به زندگی توی اینستاگرام و تلگرام و …

دیدگاه خود را بیان کنید