فرمول یک ایراناستافل وندورن هم تیمی فرناندو آلونسو که فصل سختی را تا کنون پشت سر گذاشتند، وی را مانند بقیه ی راننده ها رقیب خود می داند و این تصور که آلونسو مربی او است را رد کرد.

وندورن در اولین فصل حضور خود به عنوان راننده اصلی در فرمول یک، مشکلات بسیاری را متحمل شده است که این مشکلات دوام و قدرت موتور هوندا مانع بروز توانایی های وی در مقایسه با هم تیمی مطرح خود شد. با این حال، راننده 25 ساله بلژیکی تمرکز خود را حفظ کرد و در طی تابستان توانست مهارت های رانندگی خود را بهبود ببخشد.

هرچند وندورن این را تکذیب کرد که رابطه ی وی با آلونسو با رابطه بین فیلیپه ماسا و لنس استرول مشابه است و تاکید کرد که فرناندو آلونسو مربی وی نیست.

وندورن افزود:

البته که ما با یکدیگر در یک تیم و در یک جهت  همکاری می کنیم ولی او در کنار من نیست تا من را کمک کند. ما با یکدیگر خیلی راحت هستیم و هنگامی که خارج از ماشین هستیم گفتگو های معمولی با یکدیگر داریم ولی او مربی من نیست. لنس ممکن است به مربی نیاز داشته باشد، نمی دانم. فرناندو بهترین منبع و مرجع در فرمول یک است و رانندگی در کنار یکی از بهترین های فرمول یک فواید زیادی دارد. با وجود اینکه رقابت های فراوانی وجود دارد اما من با فرناندو رابطه خوبی دارم. ما امسال ماشین خوبی در اختیار نداشتیم ولی برای من مثبت بود چون شانس این را داشتم تا بتوانم با وی رقابت کنم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

   • SP7779

    2

    1

    چون موتور گند هوندا نذاشت
    مصاحبه بعد ریس اذربایجان الونسو رو بخون تا بفهمی ک میگفت باید برای برنده شدن مسابقه میداد.
    بخدا چه استعداد هایی تو ایران داره حیف میشه.نمونشHo3ein

   • akbar

    4

    0

    آره وندورن رفته رفته خودشو به سطح رقابت با ناندو که تو اوجه رسوند ولی استرول به ماسای کم انگیزه نزدیک هم نشد حالا اون سکو شانس مطلق رو فاکتور بگیریم

دیدگاه خود را بیان کنید