فرمول یک ایراندنیل ریکاردو راننده تیم ردبول امیدوار است تا او و هم تیمی خود مکس ورشتپن بتوانند تیم فراری را در برزیل شکست بدهند.

ریکاردو در پاسخ سوال وضعیت ردبول در تمرینات روز جمعه گفت:

وضعیت ما در مقایسه با فراری خیلی بد به نظر نمی رسد. من از تمرینات جمعه بسیار راضی هستم چون بسیار نزدیک بودیم و در شبیه سازی مسابقه نیز رقابتی بودیم. ما در حال حاضر با فراری در حال رقابت هستیم. پیست اینترلاگوس پیستی نیست که ما قبلا توانایی رقابت با خودرو فراری را داشته باشیم اما امروز سرعت مان واقعا خوب بود. من فکر می کنم ماشین نسبتا خوب رفتار کرد. امشب باید تغییراتی در خودرو بدهیم البته تغییرات کوچکی. ما می توانیم فردا کمی بهتر عمل کنیم و نیازی به تغییرات زیاد در خودرو وجود ندارد.

با این حال ریکاردو عملکرد ردبول را به اندازه ای قوی نمی داند تا بتواند با مرسدس رقابت کنند:

مرسدس واقعا قوی بود. آن ها سرعت خوبی با باک پر بنزین داشتند. ما با سوخت کم عملکردمان بهتر است اما فکر نمی کنم این موضوع برای شکست آن ها کافی باشد.

با توجه به تعویض MGU-H خودروی ردبول ریکاردو، او مسابقه را با ده رده پنالتی آغاز خواهد کرد و امیدوار است با تغییرات جوی و یاری خدا بتواند نتیجه خوبی را در برزیل به دست بیاورد:

من واقعا دوست دارم تا فردا در تعیین خط هوا بارانی بشود چون در این صورت می توانم برای پول پوزیشن رقابت کنم. اگر آن را هم به دست بیاورم به خاطر پنالتی نمی توانم آنجا مسابقه را شروع کنم. رده 11 بهترین رده ای است که با خوش شانسی مسابقه را شروع کنم و این هدف من است.

ورشتپن نیز از سرعت مرسدس در برزیل کمی نگران است. او در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد احتمال ثبت برد در برزیل گفت:

من هنوز نمی دانم. مرسدس واقعا سریع است. ما باید تغییرات لازم را روی خودرو انجام دهیم تا ببینیم می توانیم به آن ها برسیم یا نه. مرسدس با لاستیک های سافت خیلی سریع است. ما می دانیم که آن ها کمی با استهلاک لاستیک مشکل دارند و شاید این دلیل کارایی بهتر لاستیک سافت برای آن ها است. خودرو ما در چند مسابقه اخیر سریع ترین خودرو بود. ما به حاکثر سرعت بیشتری در مستقیمی ها نیاز داریم. اما در کل من فکر می کنم ماشین خوب است. ما باید امشب تغییرات لازم را روی خودرو انجام دهیم چون می دانیم مرسدس قبل از تعیین خط قدرت موتور خود را افزایش می دهد. اگر در تمرین سوم بتوانیم سرعت برابری با مرسدس داشته باشیم یا حتی سریع تر شانسی برای شروع مسابقه در خط اول استارت را خواهیم داشت.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. امید نورمحمدی

  3

  0

  خیلی برام تازگی داشت که از هیچ راننده ای نامی نبردند. تیتری که برای این خبر انتخاب شده بنظر من مناسب نیست. نکته اصلی قدرت مرسدس بود و هردو راننده خیلی بیشتر درباره ماشین مرسدس صحبت کرده بودند تا شکار فراری! درباره فراری گفته شد:
  “وضعیت ما در مقایسه با فراری خیلی بد به نظر نمی رسد. من از تمرینات جمعه بسیار راضی هستم چون بسیار نزدیک بودیم و در شبیه سازی مسابقه نیز رقابتی بودیم. ما در حال حاضر با فراری در حال رقابت هستیم. پیست اینترلاگوس پیستی نیست که ما قبلا توانایی رقابت با خودرو فراری را داشته باشیم اما امروز سرعت مان واقعا خوب بود.”

  و درباره مرسدس :
  “با این حال ریکاردو عملکرد ردبول را به اندازه ای قوی نمی داند تا بتواند با مرسدس رقابت کنند:

  مرسدس واقعا قوی بود. آن ها سرعت خوبی با باک پر بنزین داشتند. ما با سوخت کم عملکردمان بهتر است اما فکر نمی کنم این موضوع برای شکست آن ها کافی باشد. ”
  “ورشتپن نیز از سرعت مرسدس در برزیل کمی نگران است. او در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد احتمال ثبت برد در برزیل گفت:

  من هنوز نمی دانم. مرسدس واقعا سریع است. ما باید تغییرات لازم را روی خودرو انجام دهیم تا ببینیم می توانیم به آن ها برسیم یا نه. مرسدس با لاستیک های سافت خیلی سریع است.”
  “ما باید امشب تغییرات لازم را روی خودرو انجام دهیم چون می دانیم مرسدس قبل از تعیین خط قدرت موتور خود را افزایش می دهد. اگر در تمرین سوم بتوانیم سرعت برابری با مرسدس داشته باشیم یا حتی سریع تر شانسی برای شروع مسابقه در خط اول استارت را خواهیم داشت ”
  واقعا توی صحبتهای بالا صحبت از شکار فراری بود یا تلاش و تمرکز برای تحلیل مرسدس ؟! یکم انتخاب تیترها جانبدارانه بنظر میرسه. البته هر رسانه ای سیاست خودشو داره و این مخاطبه که بین رسانه ها انتخاب میکنه. من هیچ اعتراضی نمیتونم داشته باشم چون خودم این رسانه را انتخاب کردم.
  از تلاش همه جانبه این سایت جهت اطلاع رسانی و پخش ورزشهای موتوری بینهایت سپاسگذارم . واقعا کار بزرگی برای مخاطبان ایران و دیگر پارسی زبانان دنیا انجام شده و روشنه که کلی هم گیر و گرفتاری توی این مسیر برای گردانندگان این سایت وجود داشته و داره. دمتون گرم.

 2. ماکان

  1

  0

  مشکل طرفداری نیست.مشکل طرفداری جانب دارانه است که متاسفانه یا خوشبختانه توی تمام دنیا هست.این سایت یا اون سایت نداره.همین که می فهمیم فرمول یک کی و کجا برگزار می شه خودش خوبه.بهترین قسمت سایت لینک پخش انلاینه.کاش روی اون مترجم بود حرف می زد.صباغ ۲ خخخخخ

دیدگاه خود را بیان کنید