مجله خودرو ایران – اولین تصویر شورولت کوروت ZR1 مدل 2019 پیش از رونمایی رسمی آن که قرار است در نمایشگاه خودروی دبی معرفی شود ، بر روی جلد مجله Car and Driver چاپ شد .

در کنار اینکه اولین تصویر نشان می دهد ZR1 یک خودروی آیرودینامیک تمام عیار است ، موضوع دیگر این است که می دانیم توانایی تولید 750 اسب بخار ناقابل را دارد . کوروت جدید از یک موتور جدید V8 که با توجه به تصویر منتشر شده احتمال آن می رود که از نوع سوپرشارژر می باشد ، بهره می برد . تصویر حاکی از آن است که این مدل از پک جدید موتور LT5 شورلت از نوع DOHC بهره می برد .

شورولت کوروت ZR1

موتور V8 جدید LT5 کوروت ZR1

با توجه به اولین تصویر ZR1 جدید می توان فهمید که این مدل به رینگ های بزرگ 5 پره ، ورودی های بسیار بزرگ هوا در قسمت جلو که با اسپیلیتر برجسته کامل شده اند و باله بسیار بزرگ عقب مجهز شده است . همچنین شورلت نام رنگ این خودرو را    Sebring Orange Tintcoat گذاشته است که در کنتراست جالبی با سقف مشکی فیبر کربنی این مدل است .

شورولت از این مدل در نماشگاه خودروی امسال دبی در روز یکشنبه 12 نوامبر رونمایی خواهد کرد . همچنین شورلت دعوتنامه ای برای مراسم بزرگداشت 65 امین سالگرد مدل کوروت صادر کرده است و ممکن است ما بگوییم 65 سال هرگز خوب به نظر نرسیده است .

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید