فرمول یک ایران – آلن پراست، قهرمان سال های گذشته ی فرمول یک اذعان کرد که ردبول با موتور جدید رنو می تواند به سلطه ی مرسدس پایان دهد.

در گرندپری موناکو، دنیل ریکاردو با آپدیت رنو توانست رقابت خوبی با مرسدسی ها داشته باشد و حتی اولین پول پوزیشن خود را در موناکو کسب کند و در پایان مسابقه رده ی دوم را از آن خود کند.

قهرمان فرمول یک در این باره اظهار کرد:

آن ها می توانند یک رقیب و حتی یک چالش بزرگ برای مرسدس باشند.

فکر نمی کنم رنو بتواند کار زیادی روی موتور انجام دهد اما با این حال پیشرفت زیادی داشته اند.

با اینکه تیم اصلی رنو نتوانست موفقیتی را در مسابقات این فصل بدست آورد اما آن ها از موفقیت ردبول -به عنوان سازنده ی موتور- بسیار خوشحال هستند.

فکر می کنم که در این موقعیت این یک نکته ی مثبت است. به عنوان یک تیم شما شاسی و موتور خوبی در اختیار دارید و این می تواند رقابت خوبی برای شما باشد.

و حداقل شما می دانید که موتور به خوبی کار می کند و این برای ردبول خوب است.

این بدین معنی است که شما می توانید تمرکز کنید و دید وسیع تر و خوبی برای آینده داشته باشد.

می توان گفت که؛ این بخش کار می کند پس ما می توانیم بهتر باشیم.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. K.RAIKKONEN 13

  0

  0

  سلام دوستان. گرند پری کانادا یک شنبه هفته بعد ۲۳ خرداد به وقت ایران ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه شب یا همون ۲۲:۳۰ استارت می خوره و شبکه ورزش از اوایل این هفته شروع کرده به پخش ویژه برنامه ی فوتبالی به اسم فصل داغ فوتبال( که الان به کوپا امریکا می پردازه و در ادامه به یورو و کوپا امریکا ) که اوایل ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه شب پخش می شد و ظاهرا از امشب تا جمعه همین هفته قراره ۲۱ پخش بشه بالای ۲ ساعت هم تایم این برنامه است. مجری ش هم میثاقی . متاسفانه این برنامه جدید و پخش زنده شون همزمان با گرند پری هفته بعد کانادا ست. پیشنهاد می کنم همه همکاری کنیم و با اس ام اس به شماره ۳۰۰۰۰۹۱۷ و شماره تلفن گویا روابط عمومی شبکه ورزش:
  ۰۲۱-۲۷۸۶۱۸۰۰
  با هر چند خط موبایل تلفن که براتون مقدوره بخواید که گرند پری فرمول یک کانادا رو پخش کنن. من خودم به راحتی می تونم انلاین ببینم مشکلی ندارم اما دوست دارم با کیفیت بهتر و گزارش علیرضا صباغ ببینم

  • Mortrza

   0

   0

   چشم ولی فکر نکنم پخش کنن چون تا اون موقع یورو هم شروع میشه به احتمال زیاد برای اون هم ویژه برنامه دارن
   حیفه که پخش نشه

دیدگاه خود را بیان کنید