فرمول یک ایرانفیلیپه ماسا راننده ی ویلیامز به رقابت برای سکو در پیست ژیل ویلنوو کانادا، خوشبین است.

ویلیامز تا اینجای کار در 2016 نتوانسته سکویی را بدست آورد اما دو سال گذشته عملکرد نسبتا خوبی را از این تیم درکانادا شاهد بودیم. در سال 2014 ماسا توانست سریع ترین دور را به ثبت برساند اما در آخرین دور از مسابقه خارج شد اما در سال گذشته هم تیمی او، والتری بوتاس توانست در رده ی سوم قرار در کنار مرسدسی ها قرار گیرد.

راننده ی ویلیامز اذعان کرد:

می خواهم بگویم که در دو سال گذشته عملکرد خوبی را در کانادا داشته ایم.

من فکر می کنم که ماشین رقابتی داریم بنابراین من امیدوار هستم که عملکرد سال گذشته را امسال هم تکرار کنیم.

من امیدوارم که در مسابقه رقابت خوبی حتی برای سکو داشته باشیم.

والتری بوتاس نیز با ماسا هم عقیده است. هم تیمی ماسا نیز اظهار کرد:

پیست واقعا سریع است و برای راننده ها لذت بخش است.

ما در سال گذشته توانستیم سکو کسب کنیم و خاطرات خوبی از سال گذشته دارم. به بدست آوردن یک نتیجه ی قوی امیدوار هستم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. K.RAIKKONEN 13

  0

  0

  سلام دوستان. گرند پری کانادا یک شنبه هفته بعد 23 خرداد به وقت ایران ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه شب یا همون ۲۲:۳۰ استارت می خوره و شبکه ورزش از اوایل این هفته شروع کرده به پخش ویژه برنامه ی فوتبالی به اسم فصل داغ فوتبال( که الان به کوپا امریکا می پردازه و در ادامه به یورو و کوپا امریکا ) که اوایل ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه شب پخش می شد و ظاهرا از امشب تا جمعه همین هفته قراره ۲۱ پخش بشه بالای ۲ ساعت هم تایم این برنامه است. مجری ش هم میثاقی . متاسفانه این برنامه جدید و پخش زنده شون همزمان با گرند پری هفته بعد کانادا ست. پیشنهاد می کنم همه همکاری کنیم و با اس ام اس به شماره ۳۰۰۰۰۹۱۷ و شماره تلفن گویا روابط عمومی شبکه ورزش:
  ۰۲۱-۲۷۸۶۱۸۰۰
  با هر چند خط موبایل تلفن که براتون مقدوره بخواید که گرند پری فرمول یک کانادا رو پخش کنن. من خودم به راحتی می تونم انلاین ببینم مشکلی ندارم اما دوست دارم با کیفیت بهتر و گزارش علیرضا صباغ ببینم

دیدگاه خود را بیان کنید