فرمول یک ایرانوالتری بوتاس راننده فنلاندی تیم مرسدس می‌گوید که در تعیین خط با ترمز هایش مشکل داشته است و به همین دلیل حدود نیم ثانیه از هم تیمی خود، لوئیس همیلتون کندتر بوده است.

بعد از تمرینات سخت روز جمعه در آستین که والتری بوتاس 6 دهم ثانیه به دلیل ستاپ متفاوت از هم تیمی اش کندتر بود؛ بوتاس توانست در تمرین سوم به 2 دهم ثانیه ای همیلتون برسد.

بوتاس اما در تعیین خط 4 دهم ثانیه با لوئیس اختلاف داشت و با توجه به تایم سریع سباستین فتل در پایان تعیین خط نتوانست، جز دو نفر برتر تعیین خط باشد.

بوتاس بیشتر زمان خود را در سکتور سوم از دست داد که به گفته خودش در پیچ 13 و 15 مشکل ترمز داشته است. وی در این باره می‌گوید:

من در سکتور آخر دشواری زیادی داشتم. هم در تعیین خط و هم در تمرینات قبل از آن من در سکتور سوم مشکل داشتم.

من هم در تنظیمات ترمز و هم در قفل کردن آن مشکل داشتم همچنین در جابجایی وزن. در 13 و 15 من زمان زیادی از دست دادم، این دو پیچ از طولانی ترین پیچ های آستین هستند.

والتری بوتاس

والتری بوتاس

بوتاس در چند مسابقه ی اخیر ثبات اوایل فصل خود را از دست داده است و از ماه جولای در مجارستان موفق به شکست همیلتون در تعیین خط نشده است.

گاهی اوقات من خوب کار می‌کنم و در پیچ ها به پای لوئیس نمی‌رسم. برای ما خوب بنظر می‌رسد بسیار نزدیک رقابت می‌کنیم.

تعیین خط خوبی بود، هر دور کمی فرق داشت و اشتباه بزرگی مرتکب نشدم اما در پایان اختلاف زیادی داشتیم.

دور اول خوب بود، اما لوئیس نسبت به تعیین خط دوم و سوم توانست فاصله خودش را با من زیاد کند اما من نتوانستم در دور دوم پیشرفت زیادی داشته باشم.

با وجود وزش باد این جلسه نسبتا دشوار شده بود. ما در تنظیمات تغییرات زیادی ایجاد کردیم تا ماشین سریعتر شود ولی برای من رانندگی سخت بود.

دور خوبی بود اما سریعتر نمی‌شد.

 

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. MAXAD

  3

  0

  سلام، چرا برنامه mobdro کار نمیکنه، با قند شکن هم کار نمیکنه اصلا، از طریق سایت هم که اصن پخش نمیشه و اگه میشه مدام قطع میشه، سرعت نتم خیلی خووبه، مشکل چیه؟!
  ممنون

 2. MAXAD

  2

  0

  لینک اولی که live زده که اصلا کار نمیکنه دومی هم که livestr هست که همش قطع وصل میشه، توو سایتهای دیگه هم که استریم آنلاین مجانی دارن همین مشکل دارم اصلا پخش نمیکنن مثل قبل!!!

دیدگاه خود را بیان کنید