فرمول یک ایراندنیل کویات با تورو روسو در گرندپری آمریکا و برای یک مسابقه دیگر حاضر خواهد بود.

اما گزارش ها حاکی از آن است که کویات فقط برای همین یک مسابقه پشت ماشین تورو روسو خواهد نشست و آینده وی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

کویات در مالزی و ژاپن جایگاهش را به پیر گسلی واگذار کرده بود. هر چند که گسلی به خاطر رقابت های سوپرفرمولا ژاپن در آستین آمریکا حاضر نخواهد بود.

دیگر راننده تورو روسو یعنی کارلوس ساینز هم پس از گرندپری ژاپن در سوزوکا تیم را ترک کرد و حالا او راننده رنو است، او در رنو جای جولیون پالمر را گرفته است. این دلایل باعث شد که تورو روسو یک بار دیگر از کویات روسی استفاده کند.

کارلوس ساینز، رنو

کارلوس ساینز، رنو

براندون هارتلی دیگر راننده ای است که تیم تورو روسو او را به خدمت گرفته تا در کنار پیر گسلی برای آن ها مسابقه دهد. هر چند که قرارداد هارتلی خارج از برنامه بوده و ممکن است که گسلی برای گرندپری مکزیک در کنار کویات دو راننده تیم تورو روسو باشند.

اما فعلا این احتمال نیز وجود دارد که آمریکا آخرین گرندپری دنیل کویات باشد، همه این ها بستگی به این دارد که هارتلی چه قدر در آستین خوب عمل کند.

بوریس شولمیسترا، تبلیغ کننده رقابت های مسابقه ای در روسیه می گوید:

خیلی به بازی های سیاسی فرمول یک وارد نیستم. اما با توجه به شایعات، اگر من دنیل بودم پس نگران می شدم.

بسیار تاسف برانگیز است که چنین راننده با استعدادی ابتدا از تیم اول به تیم دوم منتقل شود و حالا هم خود را در حال دست و پا زدن ببیند. امیدوارم که اشتباه بکنم.

برندون هارتلی، مسابقات WEC

برندون هارتلی، مسابقات WEC

همه اتفاق ها بستگی به تصمیم هلموت مارکو دارد، او می تواند تصمیم بگیرد که به هارتلی شانس دومی دهد و این یعنی کنار رفتن کویات از مکزیک. تورو روسو به یک مشکل دیگر نیز خورده است، و آن رفتن یکی از اسپانسرهایشان به نام استرلا گالیشیا همراه با ساینز به رنو است.

کارلوس النورو، مدیر برنامه های ساینز می گوید:

آن ها در حال مذاکره با تیم برای بستن قرارداد امسال و سال بعد هستند.

برند نوشیدنی اسپانیایی یکی از اسپانسرهای ساینز از ابتدای حضورش در فرمول یک بوده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. شاهین

    0

    1

    با استعداد؟ به نظرم این کلمه برای کویات درست نیست. خیلی ضعیف عمل کرده. پارسال که برخوردهاش زیاد بود و نتیجه های جالبی نگرفت،وقتی به تورو روسو اومد هیچ کار خاصی که حتی نشون بده عزل درجش اشتباه بوده و لیاقت بودن تو ردبول رو داشته انجام نداد و اکثر مواقع همتیمیش خیلی بهتر ازش عمل میکرد. به نظر شخصی من فرمول وان برای کویات خیلی سریعه و توی رقابت های لول پایین تر میتونه بهتر خودشو نشون بده

دیدگاه خود را بیان کنید