فرمول یک ایرانکارلوس ساینز ، خرید جدید تیم رنو چند ماه زودتر از توافق طرفین، برای اولین بار در گرندپری آستین آمریکا، لباس تیم فرانسوی را به تن خواهد کرد. کارلوس بعد از حضور 3 ساله‌اش در تورو روسو تصمیم به تغییر سناریوی زندگی خود گرفت و به تیم رنو پیوست.

وی در این باره گفت:

بسیار هیجان زده‌ام و امیدوارم شروع خوبی داشته باشم. باید سخت تلاش کنیم تا قبل از مسابقه‌ی آستین به درک خوبی از مسائل برسیم و با افراد حاضر در تیم آشنا شوم. سعی می‌کنم تا به سرعت این روند را طی کنم. اگرچه می‌دانم که کمی زمان خواهد برد تا به شرایط جدید عادت کنم اما مطمئنم که از پس آن برخواهیم آمد.

اصلی‌ترین مرحله‌ی این روند آشنایی، نشستن روی صندلی ماشین رنو و آشنا شدن با اعضای تیم است. چالش بزرگی است اما مرا تهییج می‌کند. در این آخرین گرندپری‌های فصل تلاشم را روی شناخت حد و مرزهای ماشین می‌گذارم.

روند کار به این ترتیب است و من این چالش را می‌پذیرم. بسیار خوب است که می‌بینی افرادی در انستون[مقر تیم فرمول یک رنو] تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا به بهترین جایگاه برسند. از طرف خودم می‌توانم این اطمینان را به آنها بدهم که تمام تلاشم را در این راستا و برای کمک به آنان به کار می‌بندم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

 1. SP7779

  4

  1

  مثل دوسال پیش ک نیکو با بدشانسی از پرز شکست خورد
  باید منتظر بدبیاری های هالک دوست داشتنی باشیم و طعنه های بقیه
  امیدوارم اینطور نشه فقط

 2. max verstapen

  5

  0

  تبریک به تیم رنو وآلن پروست. انتخاب خوبی بود رنوبا انتخاب دوراننده ی هم سطح قصد داره امتیاز تیمیش رو برای ۲۰۱۸توی جدول افزایش بده ضمن اینکه فضای رقابت رو ایجاد میکنه که این خیلی خوبه دقیقا آدمو یاد رقابت همیلتون و رزبرگ میندازه

دیدگاه خود را بیان کنید