فرمول یک ایران – واکنش لوئیس همیلتون به دور تعیین خط خود این بود، دیوانه کننده! او برای اولین بار توانست جایگاه اول در تعیین خط پیست سوزاکا در ژاپن را با اقتدار بدست آورد.

هیچ کس نتوانست به این بریتانیایی نزدیک شود، او در حالی رده اول را برای هفتاد و یکمین بار بدست اورد که والتری بوتاس با اختلاف 0.3 ثانیه در جایگاه دوم و همینطور با 0.1 ثانیه بیشتر سباستین فتل در رده سوم تعیین خط قرار گرفتند اما با توجه به جریمه بوتاس به دلیل تعویض گیربکس فتل به رده دوم پشت سر همیلتون صعود کرد.

در جایگاه ویژه مصاحبه، همیلتون به جنسن باتن گفت:

امروز واقعاً خوب بود و هر دور جذاب بود.

تو در اینجا سریع بودی همینطور نیکو هم سریع بود اما من هرگز وضعیت متعادلی در این پیست نداشتم و هرگز نتوانسته بودم زمان خوبی را در گذشته بدست آورم.

در نهایت با کارهای بزرگ مهندسینم و زمان‌بندی عالی مکانیکهایم، توازن در تیم پشتیبانم برقرار شد و توانستم در پیست زمان خوبی را کسب کنم.

ماشین دیوانه کننده بود، کاش می توانستی آن را حس کنی.

همچنین همیلتون بوتاس را بخاطر عملکردش مورد ستایش قرار داد و گفت که او مصمم بود پول را در اینجا بدست آورد و این پیست را نیز به لیست پیشرفتهایش اضافه کند.

وی اضافه کرد:

من از تمام فرصتهای رانندگیم برای کسب این جایگاه استفاده کردم بنابراین کاملاً مطمئن بودم که آن را بدست خواهم آورد.

والتری کارش را عالی انجام داد. اگرچه او برای خط استارت مشمول جریمه شده است اما هنوز هم فرصت دارد خودش را تا جایی که ما هستیم بالا بکشد.

در خصوص مسابقه پیش رو همیلتون گفت:

(از موقعیت پول) به شکل متفاوتی به نظر می‌رسد.

ما بر روی ماشین سخت کار کرده‌ایم و امیدوارم که برای مسابقه هم خوب تلاش کرده باشیم. همیشه اولین جایگاه سخت است، واقعاً لاستیکها را نابود می‌کند، بنابراین امیدوارم که ما برای شروع از آنجا آماده باشیم.

طبیعتاً فراری سریع خواهد بود، همانطور که همیشه هستند اما نقشه این است که آنها را پشت سرمان نگهداریم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

 1. mojtaba

  19

  2

  مهندسای مرسدس معجزه کردن اون ماشین نامتوازن حالا چقدر پیشرفت کرده باید منتظر پیستهای دانفورس بالاتر بمونیم ببینیم اونجا چکار میکنن

 2. miad

  10

  1

  مرسدس تو سکتور 1 مارپیچ های سرعت بالا و سکتور 3 کفی حرف نداشت و یادتون باشه به هوای سرد سوزوکا تقریبا مثل سیلوراستون فردا هوا افتابیه ولی دما پایینه بازم

دیدگاه خود را بیان کنید