فرمول یک ایران – هلموت مارکو می گوید که شانس رفتن ریکاردو از ردبول بالا است و این تیم همین الآن هم به دنبال جایگزین دنیل ریکاردو برای فصل 2019 است.

ترکیب ردبول برای فصل بعد همین ترکیب فعلی اش باقی خواهد ماند، مکس ورشتپن و دنیل ریکاردو در کنار هم. ولی شایعاتی پیرامون جدایی ریکاردو از ردبول در سال 2019 شنیده می شود.

مارکو گفت:

ورشتپن قرارداد بلندمدتی دارد. ولی ریکاردو همین الان هم در بازار در دسترس است. ما مجبوریم که به دنبال جایگزین بگردیم. ما نباید آماده نباشیم.

به نظر می رسد مرسدس اولویت اول استرالیایی فرمول یک پس از ترک ردبول باشد. گزینه ردبول برای جایگزینی دنیل نیز برگرداندن کارلوس ساینزی خواهد بود که به رنو پیوسته است.

دنیل ریکاردو، مکس ورشپتن، مهندس تیم ردبول و لوییس همیلتون - مسابقه گرندپری مالزی 2017دنیل ریکاردو، مکس ورشپتن، مهندس تیم ردبول و لوییس همیلتون - مسابقه گرندپری مالزی 2017

دنیل ریکاردو، مکس ورشپتن، مهندس تیم ردبول و لوییس همیلتون – مسابقه گرندپری مالزی 2017

هم چنین برای فصل 2019 ردبول از موتورهای هوندا استفاده خواهد کرد. مسئله ای که باعث نگرانی مارکو نمی شود.

او ادامه داد:

اصلا. ما در حال حاضر روی ماشین فعلی و فصل 2018 تمرکز کرده ایم. و وقتی به اینکه مک لارن در چه جایگاهی قرار می گیرد فکر می کنیم، مطمئن می شویم که تصمیم مان حداقل برای تورو روسو درست بوده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

  1. max verstapen

    2

    0

    نمیدونم یه حسی بهم میگه هوندا برای ۲۰۱۹ یه موتور عالی رو میسازه واقعا هوندا ترس داره . ردبول هم همین نظر منو داشته که برای تامین موتور۲۰۱۸ تورو روسو و ۲۰۱۹ خودش از موتور هوندا درنظر گرفته . حتما اونا لابی هایی دارن و از پیشرفت های هوندا باخبرن. امیدوارم ردبول بتونه ماشین خوبی رو دراختیار راننده هاش بذاره وقتی به ترکیب تیم های حاضر در فرمول یک نگاه میکنم هیچ تیمی به اندازه ردبول راننده هاش باهم جفتوجور و مچ نیستن امیدوارم ریکاردو قراردادشو تمدید کنه وتا ۲۰۲۰ هم که ورشتپن قرارداد داره موتور هوندا روز به روز بهتر بشه

دیدگاه خود را بیان کنید