فرمول یک ایران -در مسابقه مالزی لوییس همیلتون توانست فاصله امتیازی خود با نفر دوم را در جدول قهرمانی سال به 34 امتیاز افزایش دهد، اما او درمورد ترسش از مشکلات بزرگ مرسدس W08 صحبت کرده است.

با این که همیلتون مسابقه یکشنبه را از خط اول شروع کرد ولی در آخر این مکس ورشتپن بود که پیروز مسابقه شد. مرد هلندی با فاصله 13 ثانیه ای نسبت به همیلتون از خط پایان گذشت و مرسدس هیچ پاسخی در مقابل سرعت ردبول در مسابقه نداشت.

علاوه بر این در حالی که سباستین فتل از رده آخر استارت زده بود ماشین فراری تنها 25 ثانیه با همیلتون فاصله داشت و فتل نیز از ماشین دوم مرسدس 19 ثانیه جلوتر بود.

راننده بریتانیایی در مصاحبه با Sky F1 گفته است:

ما نسبت به چیزی که داریم کارهای استثنایی انجام داده‌ایم.در حقیقت تعدادی مشکل واقعا بزرگ وجود دارد که نمی‌توانم به شما توضیح دهم.

اما اگر ما واقعا می‌خواهیم سال آینده با فراری و ردبول مبارزه کنیم باید آنها را برای خودروهای بعدی اصلاح کنیم.

مردم همیشه می‌گویند شما بهترین ماشین را دارید در واقع گاهی اوقات هم این حرف درست است و این ماشین عملکرد به واقع بهتری نسبت به بقیه دارد ولی اگه بخواهیم کلی نگاه کنیم می‌بینیم که این ماشین همیشه بهترین نیست.

 

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

13 دیدگاه

 1. Svettel46

  3

  15

  همیلتون خدا پدرت رو بیامرزه که میگی مرسدس بهتره ولی نه همه جا,کم کمش 70%پیست ها قهرمانیش با مرسدس بقیشم بمونه برا فراری و ردبول نصف نصف
  حال هی مرسدسیا بگین ability ability ability

  • max verstapen

   3

   2

   دوتا مسئله هس که نمیشه منکر شد یکی اینکه همیلتون دیگه اون مهارت وجسارت قبل رو نداره تصورکنید یکی مثل ورشتپن بیاد مرسدس با چنان جسارتی وارد پیچ میشه و حمله میکنه که راننده های اطرافش فکردرگیری و دفاع کردن رو هم به ذهنشون راه نمیدن دوما بنظر میرسه مرسدس درچندسال اخیر هم درمورد شاسی هم آیرو دینامیک و هم فنی کمی با مشکل مواجه هست ومن پیش بینی میکنم امپراطوریه مرسدس حداکثرتا۲۰۱۹ یعنی دوسال دیگه خواهد بود وبه احتمال زیاد فراری شایدم ردبول بتونن جلوی قهرمانیه تیمی مرسدس رو بگیرن.ناگفته نماند رفتن شخصی مثل پدی لو در افت فنی مرسدس بی تاثیرنبوده. مرسدس اگه میخواد به قهرمانیاش ادامه بده چاره ای نداره جزاینکه ورشتپن رو جذب کنه.

 2. Mehrdad

  7

  14

  دلش یه ماشین مثل فصل پیش میخواد که پیچ یک رو بگیره و بره
  این حرف هاش خلاف حرف های قبلیشه که میگفت میخوام در یک رقابت برابر قهرمان شم
  یه مسابقه رو به مکس باخته از ماشینش ناراحته
  ماشین مرسدس در ۷۰ درصد پیست ها حرف اول رو میزنه همین ۳۰ درصد باقیمانده کمی این فصل رو جذاب کرده وگرنه میشد همون مسابقات خواب اور سال پیش…

  • Svettel46

   2

   2

   اگه با این بد شانسی های امسال فراریا(از لاستیک ترکوندن دوتا فراریا,از توربو دو تا فراریا,از ضربه فنی کردن های مکس به فتل و الی اخر ……..اگر همیلتون قهرمان نشه باید ماشین سواری رو بزاره کنار…….ولی از نظر من اینجور قهرمانیا یک جو هم ارزش نداره

   • Akbar (Ghasemi)

    2

    1

    سیفتی کارها، بریک تست، چارلی پایتینگ، فلیپه ماسا و اخیرا الونسو رو هم اضافه کن…

 3. mershari

  7

  13

  الان تو ارزش برداتو بردی بالا مثلا
  حقشه مرسدس یه همچین چیزاییم باید بگی تو
  بگو تو ک روت زیاده چند ساله دارم با این لگن سرو کله میزنم تو حقت همون مک لارنه…

دیدگاه خود را بیان کنید