فرمول یک ایرانفرناندو آلونسو گفت تصادفی که به پهلوی ماشینش صدمه زد و او را مجبور کرد تا از مسابقه کناره گیری کند، باعث شد از کوره در برود.

مرد اسپانیایی استارت فوق‌العاده‌ای در مارینا بِی داشت اما همان لحظه‌ای که در سرش رویای گرفتن سکو را می‌پروراند مکس ورشتپن، که کنترل ماشین را در پی تصادف با کیمی رایکونن از دست داده بود، از پهلو با او برخورد کرد و به تمام رویا پردازی‌های آلونسو پایان داد.

فرناندو آلونسو و مکس ورشتپن، گرندپری سنگاپور 2017

فرناندو آلونسو و مکس ورشتپن، گرندپری سنگاپور 2017

کلافگی آلونسو، وقتی که صحنه‌ی آهسته‌ی تصادف خود را دید، تبدیل به خشم شد و مشت محکمی بر دیوار کوبید آنچنان که دیوار فرو رفت!!!

وی به خبرنگاران حاضر در پیست سپانگ گفت:

بله… [فرو رفتگی] هنوز آنجاست. وقتی صحنه‌ی آهسته را دیدم و متوجه خروج سباستین فتل از مسابقه شدم، از کوره در رفتم. فقط لوئیس همیلتون جلوی ما بود و استراتژی تایر درستی داشتیم.

حتی می‌توانستیم از لوئیس سبقت بگیریم، اگر فرصتش پیش می‌آمد. احتمالا بعد از آن یک یا دو رده از دست می‌دادیم اما نه بیشتر چون یک پیست شهری است و کسی از شما سبقت نمی‌گیرد. و این سکویی که از دست رفت می‌توانست یکی از با ارزش‌ترین چیزهای زندگی من باشد.

فرناندو در مورد وضعیت آینده‌ی خود اطلاعات جدیدی به خبرنگاران نداد اما به این نکته اشاره کرد که احتمالا بعد از گرندپری ژاپن در مورد فصل 2018 تصمیم گیری می‌کند.

او در مصاحبه با کِرَش توضیح داد:

استراحتِ بین مسابقه‌ی ژاپن و آمریکا امکان تفکر برای تصمیم گیری درست را به ما خواهد داد. فکر می‌کنم در مالزی و ژاپن سخت درگیر کار کردن روی ماشین و عملکرد درون پیست‌ها باشیم. از نظر من، بعد از ژاپن فرصت خوبی است. هر آنچه که احساس بهتری به من بدهد را انجام خواهم داد. فکر کنم بارها این جمله را تکرار کرده‌ام که می‌خواهم در سال آینده برای بردن و سکو رقابت کنم. می‌خواهم به روند سابق بازگردم. می‌خواهم برای قهرمانی سال تلاش کنم.

هنوز به اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز دارم اما خوش‌بین می‌مانم. مک‌لارن یکی از بهترین تیم‌ها یا شاید بهترین تیم تاریخ فرمول یک است.

از نظر من پتانسیل عملی کردن و ثابت کردن حرف‌هایم را داریم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

 1. Arshia

  2

  0

  ادمین محترم در پیج فراری فنها (اینستاگرام) آپدیتهای موتوری و بدنه فراری برای گراندپری مالزی با تحلیل آورده شده که خالی از لطف نیست در کانال قرار بدین

 2. iman

  8

  0

  تو بهترینی مرد.بارها ثابت کردی که بهترینی امیدوارم این سالهای آخر با انتخاب درست به همه دنیا دوباره ثابت کنی از همه بهتری ماتادور

دیدگاه خود را بیان کنید