فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون اذعان کرد که بازنشستگی از موتوراسپرت فکر می کند. اما قبل از این که رقیبان او خوشحال بشوند، باید بدانند که همیلتون در مقطع فعلی بیشتر از همیشه از فرمول یک لذت می برد و به این زودی ها قصد رفتن از پداک را ندارد.

راننده 32 ساله مرسدس، در برنامه جاناتان راس در شبکه ITV انگلستان حاضر شد، در جایی که از او درباره برنامه اش برای آینده پرسیدند.

همیلتون گفت:

صحبت هایی در این باره بوده است و قطعا من هم درباره اش فکر کرده ام. زمان هایی بوده است که به خودم گفته ام می خواهم کارهای جدیدی بکنم. اما الان در اوج جدال و رقابت هستیم و بیشتر از همیشه از شرایط راضی هستم.

دنیل ریکاردو، والتری بوتاس و لوییس همیلتون - گرندپری سنگاپور 2017

دنیل ریکاردو، والتری بوتاس و لوییس همیلتون – گرندپری سنگاپور 2017

بعد از گرندپری سنگاپور همیلتون با 28 امتیاز بالاتر از نفر دوم در جدول قهرمانی جا خوش کرده است. ولی همیلتون نیز می داند که نباید در شش مسابقه آینده دست از پا خطا کند.

او ادامه داد:

تمرین، تمام تلاشی که برای انجام کاری می کنید، برای این است که سپس توانایی هایتان را نشان دهید. این بهترین احساس است.

تا جایی که بتوانم به پیش خواهم رفت و خواهم دید که چه کاری می توانم بکنم.

همیلتون درباره زندگی شخصی اش و این که دیگر با کسی رابطه ندارد نیز صحبت کرد.

او گفت:

صادقانه، من خیلی تمرکز کرده ام. من فقط تلاش می کنم که قهرمانی را ببرم. پروژه های زیادی دارم که روی آن ها کار می کنم.

در این پنج یا شش سال گذشته من همیشه تلاش کرده ام تا کاری را که در بیرون از این ورزش به آن علاقه دارم انجام دهم. پس وقتی کارم تمام بشود، چیزی دارم که به سراغش بروم.

وقتی در فرمول یک هستید، شما در قله هستید، به بالاترین نقطه دنیا چسبیده اید.

پس از آن سرازیری است، آن مقدار پول را به دست نمی آورید. فرصت چندان دیگری [در جایی دیگر] نیز به دست نمی آورید چون مدت زیادی در آن دنیا بوده اید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

12 دیدگاه

 1. benota

  9

  3

  خیلی خیلی زوده برا بازنشستگی ، بنظرم بهتره با فتل باهم خداحافظی کنن که هر کدوم نباشن فرمول یک اون جذابیت رو نداره و میدون رو به دست جوان تر ها (باهم) بدن خیلی بهتره!

 2. مجید

  5

  0

  الانه فورمول یک رو دنیا داره با رقابت شدید همیلتون و فتل دنبال میکنه.اگه یکی از اینا بره هیچ کس دیگه ای نیس که جذابیت خاصی به فورمول بده.سال های قبل بیشتر رقابت تیمی صدر بود ولی الان رقابت دوراننده مرسدس و فراری

دیدگاه خود را بیان کنید