فرمول یک ایرانوالتری بوتاس پس از اینکه در سنگاپور امتیازات خوبی به دست آورد، حالا هدفش این است که در جدول قهرمانی رقابت های فرمول یک به سباستین فتل برسد.

شش مسابقه به پایان رقابت ها باقیست و روند تقسیم امتیازات بر وفق مراد لوئیس همیلتون بوده است، به خصوص بعد از شاهکار تیم فراری در سنگاپور و پیست مارینا بی.

هر چند که فتل هنوز روی کاغذ شانس قهرمانی دارد، ولی بوتاس فکر می کند که اوضاع می تواند جور دیگری رقم بخورد. او نایب قهرمانی پشت سر هم تیمی اش را هدف گرفته است.

بوتاس گفت:

من فکر می کنم که این قطعا هدف بعدی من است، و بله، ممکن است.

از نظر امتیازات برای من و لوئیس مسابقه خوبی بود. امیدواریم که مسابقه های بعدی هم برای ما خوب باشد.

ولی ما فراری را دست کم نمی گیریم. قطعا آن ها هنوز هم می توانند آخر هفته های خوبی داشته باشند. شش مسابقه مانده، هنوز امتیازاتی باقی مانده که بگیریم، پس این هدف خوبی برای من است.

لوئیس همیلتون و والتری بوتاس

لوئیس همیلتون و والتری بوتاس

توتو ولف هم گفته است که این تیم آلمانی فعلا علاقه ای ندارد که از دستورات تیمی استفاده کند.

بوتاس در این باره گفت:

عطش برای برد و تمام کردن مسابقه آنقدر زیاد است که در جدول قهرمانی یک-دو کنیم.

اولویت این است که قهرمانی تیمی را ببریم ولی یک-دو را هم می خواهیم. برای تیم، مهم است که قهرمانی فردی را هم ببریم.

من فقط روی گرفتن سباستین تمرکز می کنم و مطمئنم که تیم هم پشت من است. به فاصله ام با لوئیس فکر نمی کنم. الآن خیلی زیاد است ولی فقط نیاز دارم که مسابقه به مسابقه تا پایان این فاصله را کم تر کنم، اگر که شانسی باشد یا نباشد.

او فعلا فرم خوبی دارد ولی من باید کار خودم را بهتر کنم و بعد مسیر باز می شود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

16 دیدگاه

  • just.jeep

   17

   25

   همین بوتاس تو ویلیامز تو سوچی رایکونن تا دور اخر دود اگزوزشو میخورد.و با نامردی سر پیچ باعث شد از دور خارج بشه.هر کی ندونه انگار فتل یه الهه باستانیه و از مریخ اومده پسر زئوسه و بوتاس داشته تو کوچه ها با چوب لاستیک دوچرخه بازی میکرده.بس کنین بابا.استرول تو مونزا ردش بهتر از کینگ شما بود بعد میان اینجا کارشناسی میکنین.فتل کلاس رانندگیش از ریکیاردو هم پایینتره.یک فصل رقابت بین فتل و ریکیاردو برای اثبات این حرفم کافیه فک کنم.

  • max verstapen

   10

   11

   واسه ی ۲۰۱۹ صندلی بوتاسو به ورشتپن میدن شک نکنید مرسدس با بوتاس رو از روی اجبار قرارداد بست چون ریکیاردو ورستپن فتل آلونسو وراننده های خوب تا پایان ۲۰۱۸ باتیماشون قرارداد داشتن رایکونن ساینز پالمر پرز هم تا پایان ۲۰۱۷ قرارداد داشتن ورلاین هم که راننده ی توسعه ی مرسدس بود وبا سائوبرقرارداد داشت ماساهم که خداحافظی کرده بود اینوسط فقط بوتاس بود که قراردادش تا پایان ۲۰۱۶ بود درنتیجه بوتاس فقط یک فصل دیگه وقت داره تا عملکرد خارق العاده ای ازخودش نشون بده وگرنه دودستی باید جایگاهشو بده به ورشتپن

 1. Amirreza.sv5.kr7

  32

  17

  بابا یکی اینو از برق بکشه یجور جو گرفتش که خودشم احتمالن نمیفهمه چی میگه اخه کسی که تا مارسال دهم شدنو تو خواب میدید ودیه سالم نشده اومده مرسدس انقد ادعا داره مثل اینکه خیلی بهش مزه داده از قدیم گفتن آب که سربالا بره قورباغه ابو عطا میخونه

 2. حسام

  26

  13

  وقتی که نیکو ناگهانی از فرمول رفت خوشحال ترین مرد روی زمین لویی همیلتون بود و با اومدن والتری خوشحال ترم شد…بیاد فصلی که روزبرگ با انواع و اقسام نواقص فنی متعدد روبرو بود و به محض قهرمانی همیلتون تو کل فصل…تموم گرند پریها تو دستان روزبرگ بود و جالب تر اینکه دیگه خبری از نقص فنی نبود

 3. Ahmadreza2004

  13

  13

  بوتاس بیخیال
  فصل دیگه که رفتی یه تیمی مثل سائوبر و ویلیامز 10م شدی تو مسابقه یاد این روزا میفتی دیوونه میشی ها
  بی خیال دیگه
  اخه تو کجا جایی که الان هستی کجا
  اگه اون ماشین زیر پات نبود الان انقد زبونت دراز نشده بود
  مشخصه که هدفت البته هدف تیمت بازی با روانه فراری و مخصوصا فتله توام که ماموری و معذور
  ولی یادت باشه هر گِردی گِردو نمیشه
  دیگه انقد با این حرفا خودت مسخره ی خاص و عام نکن
  موقعیت الانت فقط بخاطر ماشینته وگرنه مسابقه ی قبلیم اگه بارون قطع نمیشد که اخر میشدی

  • Mohammad

   9

   8

   همین بوتاس سال ۲۰۱۴ با ویلیامز فتل رو شکست داد و تو جدول ۴ شد و کینگتون ۵!!!!!!!
   سال بعدشم همین بوتاس تو جدول ۵ شد. پس کجا خواب امتیاز هم نمیدید؟؟؟

 4. Arshia

  14

  17

  دوستان بیاید یکم واقع بین باشید ، درحال حاضر لوییس همیلتون و مرسدس در بهترین فرم خودشون هستن و شک نکنید که همیلتون بهترین راننده دنیاست از همه لحاظ چه فنی و چه غیر فنی. بوتاس هم راننده توانایی هستش شک نکنید ولی نمیشه از مهارت فتل عم غافل شد.

 5. P.o.h.a

  6

  7

  دوست عزیز شما هم بیا یکم واقع ببن باش که اگ لوئیس همیلتون شانسسس نداشت ویک اتومبیل خوب مرسدس باهاش نبود به اینجا نمیرسید…بهترین مثالش والتری بوتاسه که توی تیم ویلیامز سکو گرفتن براش آرزو بود اما توی مرسدس میاد برای سرور همیلتونتون کری خونی میکنه.

 6. Farid

  6

  7

  ای خدا نوکرتم!! بخاطر بدشانسی و احمقیت و بچگی یه نفر سباستین وتل از کورس قهرمانی عقب موند . کسی که لایق ترین و بهترین راننده ی حال حاضر نه فقط f1 بلکه موتو ریس دنیاس. واقعا راست گفتن اب که سر بالا بره قورباغه ابو عطا میخونه!!! اخه این کجا و سباستین وتل کجا!! اخه یکی نیست بگه تو انگشت کوچیکه ی وتل هم نیستی . قبل از بدشانسیه سنگاپور همیلتون زاییده بود مقابل وتل !! تو که عددی نیستی پسر!!! بخدا قسم اگه موتور ماشین فرراری یه خورده تو کفی ها و پیست های اتوبانی خوب کار میکرد همیلتون باید خاب قهرمانی رو میدید. ای خدااااااااا ای خداااااا

 7. محمد امیر خضری

  3

  1

  هم یه تیم خوب داره هم یه ماشین خوب هم انگیزه. کار تیمیش که حرف نداره. حداقل مثل بعضیا نیست و دستور های تیمی رو جدی میگیره(برای یاد آوری به فتل فن ها که زود یادشون میره…) من که فکر می کنم میتونه.

دیدگاه خود را بیان کنید