فرمول یک ایران – خانواده مایکل شوماخر ممکن است این قهرمان افسانه ای فرمول یک را برای انجام معاینه های بیشتر توسط متخصصین مغز و اعصاب به کشور آمریکا منتقل کنند.

مایکل شوماخر که در سال 2013 در اثر سانحه ی اسکی دچار ضربه ی مغزی شد، تاکنون در خانه ی شخصی خود در کشور سوئیس بستری می باشد و در مورد وضعیت سلامتی او نیز اخباری موثق و درست در اختیار نمی باشد چرا که خانواده ی او به شدت مراقب نشت اخبار مربوط به سلامتی او می باشند و همچنین با هیچ خبرگزاری ای نیز مصاحبه ای انجام نمی دهند.

مایکل شوماخر

مایکل شوماخر

اما مجله آلمانی Bravo در گزارشی اذعان کرده است که وضعیت سلامتی شوماخر، بد و ضعیف می باشد لذا به همین دلیل هسمر او، قصد درخواست کمک از ایالات محتده آمریکا را دارد. همچنین این گزارش در ادامه بیان می کند که ممکن است مایکل شوماخر به مزرعه ی گاوداری شخصی این خانواده در شهر دالاس واقع در ایالت تگزاس منتقل شود.

این نشریه همچنین ادعا می کند در آن جا متخصص مغز و اعصابی به نام مارک میکس می باشد که می تواند امید جدیدی برای خانواده ی شوماخر باشد.

دکتر مارک میکس نیز بیان کرده است:

ما تجربه ی زیادی در مواجه با بیماران تروما (به ضربه، شوک و یا جراحت وارد شده به بدن به شرط این که منبع ضربه خارج از بدن بوده و عامل درونی علت ایجاد آسیب نباشد تروما گویند) داریم.

احتمالا در اروپا کلینیک هایی با مواردی که ما با آن ها مواجه می شویم وجود ندارد.

اگر این گزارش صحت داشته باشد، متاسفانه بدان معناست که وضعیت مایکل شوماخر بهبود خاصی پیدا نکرده است اما از طرفی شاید نشان دهنده این باشد که هنوز امید هایی باقی مانده است.

ژان تاد - مایکل شوماخر

ژان تاد – مایکل شوماخر

تنها فردی از جامعه ی فرمول یک که فرصت ملاقات با این قهرمان را داشته است رئیس FIA، ژان تاد بوده است. اما این مرد فرانسوی هیچ گاه صحبتی راجع به وضعیت او نکرده است. در سال گذشته، گزارشی هشدار دهنده در مورد وضعیت مایکل شوماخر از سوی مدیر سابق فراری، لوکا دی مونتزمولو منشتر شد که به سرعت توسط سخنگوی خانواده ی شوماخر، سابین کِم تکذیب شد.

حتی پسر مایکل شوماخر، میک شوماخر نیز هیچ گاه به صورت صریح درباره ی وضعیت عمومی و سلامتی پدرش صحبت نکرده است.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

13 دیدگاه

 1. Schumi1

  32

  2

  زنده باد قهرمان.زنده شومی باد افسانه فرمول یک و زنده باد عشق من. و بدانید فرمول یک با نام او زنده است. ارزوی سلامتی دارم برای شومی و همیشه دعا میکنم . تنها راننده فرمول یک که امضاشو دارم. مسابقه یاس مارینا ابوظبی 2011.

 2. Just lewis

  6

  19

  کسی که به فتل تو اوج رقابت قهرمانی جهان اونجوری راه داد و گذاشت راحت ازش رد شه و حق آلونسو واضح خورده شد لیاقت اسطوره بودن رو نداره شایدم داره تقاص اون حرکت ناجوانمردانشو میده آدم یه قهرمانی داشته باشه اما جوانمرد باشه وگرنه 100تا قهرمانی هم داشته باش هیچ ارزشی نداره.

  • Schumi1

   5

   1

   فکر نکنم معنی قهرمان بودن رو بدونی .هر کسی جاش بود اینارو میکرد دوست داشت هموطنش قهرمان بشه نه رقیبش اگه خودتم بودی اینکارو میکردی .همیلتون یادت نمیاد توی یاس مارینا چه گندی زد که رزبرگ نتونه قهرمان بشه اگه اینجوری باشه همیلتونم قهرمان نیست. این رقابته دوست عزیز

   • Just lewis

    0

    2

    چرا مقایسه میکنی من کی گفتم همیلتون اسطورست امان از تعصب های افراطی. پس منافع تیمی و امتیاز های تیمش چی میشه. لازم نیست مقایسه کنیم کاری که کرد 100درصد اشتباه بود اگر قرار به این کارا باشه همه راننده های هم وطن به یه راننده هم کشوریشون راه میدن و به نفع اون کار میکنن تا قهرمان بشه . کلا فلسفه وجود تیم ها با این کارا از بین میره .به این نمیگن مسابقه انفرادی که هر کسی براس خودش امتیاز جمع میکنه بهش میگن مسابقه کشور ها که راننده های هم وطن به نفع یکیشون کار میکنن تا اون نفر قهرمان شه. چکاریه جدول امتیاز های انفرادی راننده هارو بردارن.بدون تعصب و با منطق از یک راننده طرفداری کنیم نه اینکه ازش بت بسازیم.

 3. Nima

  4

  0

  من خیلی وقت نیست فرمول وان رو دنبال میکنم ولی شوماخر رو هم میشناسن.
  زندگی خیلی عجیب و غیر قابل پیش بینیه.
  به نظرم بیشتر چیز ها از قبل بنا به دلایلی مشخص شده. خیلیه این راننده با این همه سابقه و تجربه و قهرمانی تو فرمول وان مشکلی پیدا نکرد ولی یه لحظه تو اسکی تفریحی چه مشکلی براش به وجود اومد که کل زندگیشو عوض کرد.

  در مورد سبقت و راه ندادن خجالت داره این حرف ها ،
  مثلا الان همیلتون خیلی اسطوره جوانمردیه تو مسابقه و خارج پیست ؟
  اینجوری باشه بعضی از انگلیسی ها یه حس نژاد پرستی مسخره و غیر بجایی دارن. باز آلمانی جماعت اگرم ادعایی داره سطحش همون حدوداست.

دیدگاه خود را بیان کنید