فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون احساس می‌کند که مرسدس قادر به رفع ضعف‌های ماشین خود در این فصل نیست.

اگرچه هميلتون سنگاپور را با برد پشت سر گذاشت، اما مرسدس عموما در پیست‌هایی که به داون‌فورس بالا نیاز دارند و دارای پیچ‌های کند هستند دچار مشکل شده است.

فراری در موناکو و مجارستان موفق به کسب مقام‌های اول و دوم شده است و سباستین فتل پول پوزیشن سنگاپور را در اختیار داشت، این در حالی است که همیلتون با اختلاف 0.635 ثانیه‌ای نسبت به فتل، مسابقه را از جایگاه پنجم شروع کرد. هم‌تیمی وی، والتری بوتاس، نیز بسیار کندتر از فتل بود و با اختلاف 1.319 ثانیه‌ای در جایگاه ششم قرار داشت.

بوتاس بعد از گرندپری ایتالیا گفت که تیم در حال آماده کردن آپدیت‌هایی برای ماشین W08 می‌باشد که البته به سنگاپور نمی‌رسد، اما از نظر همیلتون مشکلات ماشین امسال بسیار بنیادی‌تر از آن است که بخواهد با آپدیت‌ها تا آخر این فصل بر طرف شود.

لوئیس گفت:

فکر می‌کنم که این هفته کاملا نقاط ضعف و قوت و مشخصات ماشین ما را نشان داد. در شرایط خشک ما در ناکجا آباد بودیم، پس بردن مسابقه در پیستی که احتمالا ضعیف‌ترین، یا شاید دومین پیست ضعیف برای ما بعد از موناکو به حساب می‌آید، نتیجه‌ی فوق‌العاده‌ای است.

ما باید با تمرکز کامل به کارمان ادامه دهیم و تلاش کنیم تا از تمام ظرفیت‌‌ها و توانایی‌های ماشین استفاده کنیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

15 دیدگاه

 1. Ahmadreza2004

  45

  28

  آره بنده خدا راست میگه
  داغونترین ماشین این فصل گیرش افتاده ولی با مهارت فوق العادش تا اینجای کار تونسته به زحمت اولی رو حفظ کنه
  ماشالا لوییس که با این لگن آبروی مرسدس خریدی

   • max verstapen

    7

    25

    آره جور دیگرباید دید! حقیقت اینه که دوران لوئیس تموم شده اگر این فصل قهرمان بشه آخرین فصلی هستش که این افتخارنسیبش میشه چون با این راننده های جوانی که واردفرمول یک شدن مثل جرج راسل چارلز لکرک پیرگسلی لاندو نوریس استبان اوکون استافل وندورن آنتونیو جیو ویناتزی وبهترازهمشون مکس ورشتاپن بعیدمیدونم قهرمان های گذشته توان رقابت داشته باشن‌ حتی فتل! پس از فصل ۲۰۱۹ منتظر قهرمانهای جدید باید بود

 2. mershari

  10

  20

  توهم زاست صندلی مرسدس
  مرسدس اونقدر باهوش بود با اوردن یه راننده درجه دو مثله بوتاس که تا الان دوبار رفته روسکو به عنوان نفر اول قدرتشو به رخ همه کشیده با این مصاحبه های احمقانه فقط خودتو خنده دار تر از اینی ک هستی نشون میدی..

 3. یوسف

  7

  2

  وندورنه کجا همیلتون کجا! برادر مثل اینکه بنز و با فرقون مقایسه کنی! بی اغراق همیلتون در رانندگی شاهکاره! چرا اینقدر تعصب احمقانه دارید آخه! دراین شکلی نیست که امثال فتل و همیلتون قشنگ 100 پله بالاترن!
  تو ایران همه خودشونو کارشناس میدونند.

  • max verstapen

   0

   5

   داداج شوماخر هم یه زمانی غولی بود واسه خودش وقتی رفت مرسدس افتاده بود توی سرپایینیه خداحافظی از مسابقات همین اتفاق واسه روسی افتاده خیلی تلاش میکنه اما حقیقت اینه راننده های جوانتر چیزی دارن که باتجربه ها ندارن اونم جیگیره دلو جراته جسارته که توی چشمای مکس موج میزنه با اینکه میدونه قبل از پیچ به راننده ی جلویی نمیرسه ولی بازم شانسشوامتحان میکنه وسرماشینشو میده داخل تا پیچومال خودش بکنه . حس میکنم امثال همیلتون دیگه شورو شوق سابق رو ندارن.

 4. just.jeep

  11

  7

  الان لوییس بیاد مصاحبه کنه و بگه امروز چقدر هوا خوبه بعضی از دوستان کارشناس میان و میگن بله با موتوری که روی ماشین مرسدس هست باید هوا خوب باشه.طرف با هم تیمیش گند زده به مسابقه سنگاپور دوستان اینجا عقده گشایی میکنن.طرف موتور ماشینش قدرت فرقون هم نداره کل فصلو منتظرن تا به گرندپری موناکو و سنگاپور برسن که شاید فرجی بشه.اخه توی این دوتا پیست هوندا هم شاخه گلم.

  • Jigsa

   11

   5

   همه کارشناسای دنیا هم که بیان بگن ماشین امسال فراری از مرسدس بهتره این اساتید میگن به خاطر هیولای مرسدس ، لاک پشت فراری هیچ شانسی نداره و فقط فتل بوده که تا الان این لاک پشت رو رونده و سکو گرفته

دیدگاه خود را بیان کنید