فرمول یک ایران – معمولا شروع ضعیف در یک گرندپری چیزی نیست که به دنبال آن باشید، اما دنیل ریکاردو می‌گوید استارت ضعیف او در گرندپری سنگاپور احتمالا اتفاق خوبی بوده است.

راننده استرالیایی که امروز با آغاز از خط سوم به دنبال پیروزی بود، رقابت را پشت سر هم تیمی‌اش مکس ورشتپن و راننده فراری سباستین فتل آغاز می‌کرد.

با وجود این که شروع کار برای وی خوب پیش نرفت، اما پس از پیچ‌های اول و برخورد سخت فراری‌ها با ورشتپن، ریکاردو خود را در جایگاه دوم می‌دید.

هرچند ریکاردو تمام مدت به دنبال لوئیس همیلتون بود، اما نهایتا به جایگاه دومی بسنده کرد تا چهارمین سکوی پیاپی را در سنگاپور به دست آورد.

دنیل ریکاردو - پنجشنبه در گرندپری ایتالیا 2017

دنیل ریکاردو

او پس از مسابقه گفت:

من نمی‌توانم گرندپری لعنتی را ببرم! دارم تلاشم را می‌کنم! تلاش می‌کنم. امروز سرعتی که در تمرینات جمعه داشتیم را نشان ندادیم. کمی نا امید کننده است که پیروزی را از دست دادیم اما باید خوشحال باشیم که یک سکوی دیگر به دست آوردیم.

فاجعه‌ای که در مقابلم رخ داد را دیدم. احتمالا اتفاق خوبی بود که شروع ضعیفی داشتم وگرنه من نیز بین آنها گیر می‌افتادم. هر سه به یک سمت می‌رفتند اما نمی‌دانم تقصیر چه کسی بود. فقط خیلی به آن نزدیک بودم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

10 دیدگاه

   • Amir.mohammadpour

    7

    5

    مهندس این بردنتون به هیچ دردی نمیخوره یکشنبه نه فراری و مکس تو مسابقه بودن و ریکیاردو هم که مشکل گیربکس داشته پس مرسدس خودش تنها بوده بعد انتظار داری نبره همیلتون اگه خیلی خوب بود باید سال پیش خودش رو نشون میداد که آخرش به روزبرگ باخت !!!!

   • Svettel46

    4

    1

    نه من با ماشینای ایتالیایی بیشتر حال میکنم

 1. SFXSuperFast

  10

  3

  توی اتفاق دیروز فشتپن نیم عرض ماشین جا داشت که به سمت فتل بره(از راننده فرمول یک انتظار میره ماشینشو توی فضای سانتی متری جا بده)
  کیمی عزیز اولا چطور میشه اینجور استارت زد،به فتل هم یاد بده
  دوما توی سنگاپور اصلا استارت اینقدرا مهم نیست که خودت رو به خاک و خون بکشی.
  و سوما فتل “مقصر نبود”،ولی اشتباه کرد
  بیرون رو باید میبست
  کیمی و فشتپن خودشون به توافق میرسیدن
  اونوقت رده های دور اول:
  1-کیمی
  2-فشتپن(حتی شاید فتل)
  3-فتل(فشتپن)
  4-ریکاردو
  و الی آخر…!
  بخدا استارت انقد مهم نبود که براش با یه دیوانه مث مکس بجنگی و روی 47امتیاز خودشون و 25امتیاز مرسیدس شرط ببندند 47امتیاز از دست دادن و 25امتیاز مفت به مرسیدس تقدیم کردند(اگر 5-6میشدن با امتیاز سکوی سوم برابر میشد،این به اون در)
  اونوقت فاصله امتیازی میرسید به 20تا
  در حالی که الان 102تاس
  این باخت یه باخت 6امتیازی بود بود(به قول فوتبالیا)

  • Mehrdad

   3

   1

   کاملا موافقم
   فراری ماشین بهتری داشت مهم نبود مکس ازشون رد شه من هم جای فراری ها بودن ازش دوری میکردم وقتی میدیدم مکس هیچ مشکلی نداره با تصادف
   فتل اجازه رد شدنش رو میداد 5 دور نمیکشید میتونست ازش رد بشه
   فتل و کیمی جفتشون اشتباه کردن در بستن راه این بچه

 2. Svettel46

  3

  0

  اگه دوتا دیدگاهم مثل هم شده,مشکل از سایته شرمنده,ثبت زدم دیدم ثبت نشده دوباره امتحان کردم…..
  یکمی این سایت تو این موارد فک کنم مشکل داره ,و همجنین تو like or dis

دیدگاه خود را بیان کنید