فرمول یک ایران – تیم فورس ایندیا اعلام کرد که سرجیو پرز در فصل 2018 برای این تیم مسابقه خواهد داد.

فورس ایندیا توانست با اسپانسر های راننده ی مکزیکی برای یک فصل دیگر به توافق برسد و پرز در 2018 یک بار دیگر هم تیمی استبان اکون خواهد بود.

استبان اکون و سرجیو پرز - گرندپری ایتالیا 2017

استبان اکون و سرجیو پرز

راننده 27 ساله پیش از این نیز اعلام کرده بود که گزینه های دیگری نیز بر روی میز موجود است اما با این حال درباره ی ماندن در تیم فورس ایندیا گفت:

ماندن در فورس ایندیا همیشه اولویت من بوده است.

فورس ایندیا تیمی بوده که همیشه به من اجازه داده است تا به عنوان یک راننده استعداد های خود را به نمایش بگذارم، و من از ماندن در اینجا بسیار خوشحالم.

من به آنچه که در اینجا کسب کردم افتخار می کنم و فکر می کنم که چیزهای بیشتری در راه است.

کار تیم برای توسعه ماشین و کسب جایگاه چهارمی در 2017 بسیار عالی بوده و در پایان هم باید بگویم که تصمیم گیری درباره ی ادامه کار با فورس ایندیا بسیار آسان بوده است.

به نظر می رسد که قرارداد راننده مکزیکی با فورس ایندیا برای یک سال باشد زیرا بعد از 2018 گزینه های مرسدس، فراری و ردبول در دسترس خواهند بود.

ویجی مالیا

ویجی مالیا – مدیر فورس ایندیا

ویجی مالیا رئیس این تیم نیز افزود:

در چند سال اخیر، سرجیو نقش مهمی را در تیم ایفا کرده است.

از سال 2014 و پیوستن او به فورس ایندیا، او سیر تکاملی برای تبدیل شدن به سریع ترین و بی نقص ترین راننده مسابقات را به خوبی طی کرد.

در کنار استبان، حفظ سرجیو در فصل آینده به ما ثبات خواهد داد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

 1. JBjb

  3

  7

  وشتپن هم با خوش خدمتی هاش به مرسدس و همیلتون به مرسدس رفتی شد برای 2019 – دیگه در این حد فکر نمی کردیم کثافت و زد و بند فرمول یک رو فرا گرفته باشه

 2. ...m6....

  3

  2

  داداش شما الان تحت تاثیر اوت شدن فراریا قرار گرفتی دقیقا مقصرو پیدا نمیکنی و چون میبینی همیلتون اوله داری هی یه چیزیو به یه چیزی ربط میدی واقع گرا باش

 3. max verstapen

  1

  4

  اولا تبریک به فورس ایندیا و پرز. هم تیم خوبه هم راننده . دوما کجا نوشته شده که ورشتپن که قراره بره به مرسدس؟! منکه هر لحظه توی صفحات اجتماعیه خودشو خواهرمادرشم همچین چیزی گفته نشده. چرا اشتباه فتل و رایکونن رو تقصیر ورشتپن جلوه میدید و بدتر از اون حرف از دست های پشت مرده میشه که مثلا ورشتپن واسه تضمین رفتنش به مرسدس به دوتا فراری کوبیده؟! اگه ورشتپن ۲۰۱۸ رفت مرسدس من اسممو عوض میکنم ودیگه تو این سایت نظر نمیدم .

دیدگاه خود را بیان کنید