موتوجی پی ایرانلین جارویس مدیر تیم یاماها اظهار داشت که تصمیم نگرفته است چه زمانی قراداد روسی موتور سوار با سابقه ایتالیایی تمدید شود.

جارویس در این مورد گفت:

یاماها هنوز تصمیم نگرفته که چه زمانی مذاکره برای تمدید قرارداد با ولنتینو روسی را برای فراتر از سال 2018 آغاز کند، اما فکر میکنم این مذاکرات تا ژوئن سال آینده و حدود مسابقه موجلو طول بکشد. تا آن موقع روسی می تواند ببیند که در این سن و بعد از چهل سالگی اش توانایی رقابت در سطح بالا را دارد یا خیر.

ولنتینو روسی موتورسوار 38 ساله یاماها هم اکنون در سال اول از قرارداد دو ساله خود قرار دارد. با این حال، روسی چهار روز بعد از برد خیره کننده خود در اسن عنوان کرد که مشتاق است قرارداد خود را در صورت حفظ سرعت و سطح مسابقه ای خود، تمدید کند.

روسی در مسابقه آلمان گفت:

وقتی که من قرارداد قبلی خود را امضا کردم،فکر می کردم ممکن است آخرین قرارداد است اما مطمئن نبودم.من در ابتدای فصل آینده برای تمدید قرارداد خود تصمیم می گیرم اما تا زمانی که بتوانم همچنان برنده باشم و سرعت مسابقه ای خود را حفظ کنم، ادامه خواهم داد.

روسی نشان داد که توانایی رقابت برای کسب دهمین عنوان قهرمانی خود با کسب پنج سکو از دوازده مسابقه را دارد. هرچند که شکستگی ساق پایش این امید ها را از بین برد.

در بیست و دومین فصل حضور روسی در مسابقات جایزه بزرگ، قبل از تصادفش در تمرینات موتوکراس، تنها 26 امتیاز با صدر جدول فاصله داشت.

لین جارویس احساس می کند که مذاکرات برای امضای قرارداد جدید با ولنتینو روسی، دیرتر از سال 2016 که این قرارداد تمدید شده بود، انجام خواهد شد.

هنگامی که درباره ی مذاکرات تمدید قرارداد بین یاماها و روسی از لین جارویس پرسیده شد، او گفت:

نه، چون ما قرارداد دو ساله داریم. پارسال در قطر قرارداد خود را با روسی تمدید کردیم. اما اکنون تنها کمی بیش از نصف قرارداد طی شده است. من انتظار دارم که به پایان مذاکرات با روسی خواهیم رسید اما فکر نمی کنم که مانند پارسال در مسابقه قطر باشد. من فکر می کنم که تقریبا در حدود مسابقه موجلو ایتالیا مذاکرات به نتیجه برسد که تا آن زمان روسی می تواند بفهمد که همچنان توانایی رقابت را دارد یا خیر اما تا به حال اصلا درباره تمدید قرارداد صحبتی نکرده ایم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید