فرمول یک ایران – قبل از گرندپری موناکو ، در پیست کاتالونیا دنیل ریکاردو بعد از تصادف دو راننده ی مرسدس رهبری مسابقه را به دست گرفت اما اشتباه تیم در اتخاذ استراتژی لاستیک باعث شد که رده ی اول تقدیم مکس ورشتپن شود.

در موناکو نیز اوضاع تغییر چندانی نداشت یک پیت استاپ احمقانه باعث شد تا باری دیگر پیروزی از دستان دنیل ریکاردو سر بخورد و حالا دنیل ریکاردو معتقد است که در حال حاضر و در سن 27 سالگی باید بیشتر از این افتخار کسب می کرد و در مصاحبه با اسکای گفته است

من در تمام این فصل سرم رو بالا نگه داشتم اما قسمت ناامیدکننده اینه که من باور دارم که می تونستم انجامش بدم نمی خوام فکر کنین که مغرورم اما من به توانایی هام باور دارم و باید بیشتر از این ها افتخار کسب می کردم من خیلی زود 27 ساله شدم و حتی چیزی نزدیک یه قهرمانی نداشتم و باور دارم که به زودی یه چیزی مثله این رو کسب می کنم.

حالا دو هفته شده ، می تونست دوتا پیروزی باشه اما نیست و هضم این قضیه واقعا سخته.

دنیل ریکاردو با 66 امتیاز پشت سر دو راننده ی مرسدس در رده ی سوم جدول رانندگان و ردبول نیز پشت سر دو تیم فراری و مرسدس در رده ی سوم قرار دارد حال باید دید ردبول و ریکاردو موفق به فرار از بدشانسی ها و اشتباهات بچه گانه می شوند و می توانند رقیب خوبی برای مرسدس باشند یا خیر.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. مهدی

    0

    0

    آدم باید خودش رو بذاره جاش تا حسش رو بفهمه! مخصوصا اونجا که موقع خروج از پیت لاین می‌بینی که کار از کار گذشته و پشت همیلتون در میایی!

دیدگاه خود را بیان کنید