فرمول یک ایران – قبل از گرندپری موناکو ، در پیست کاتالونیا دنیل ریکاردو بعد از تصادف دو راننده ی مرسدس رهبری مسابقه را به دست گرفت اما اشتباه تیم در اتخاذ استراتژی لاستیک باعث شد که رده ی اول تقدیم مکس ورشتپن شود.

در موناکو نیز اوضاع تغییر چندانی نداشت یک پیت استاپ احمقانه باعث شد تا باری دیگر پیروزی از دستان دنیل ریکاردو سر بخورد و حالا دنیل ریکاردو معتقد است که در حال حاضر و در سن 27 سالگی باید بیشتر از این افتخار کسب می کرد و در مصاحبه با اسکای گفته است

من در تمام این فصل سرم رو بالا نگه داشتم اما قسمت ناامیدکننده اینه که من باور دارم که می تونستم انجامش بدم نمی خوام فکر کنین که مغرورم اما من به توانایی هام باور دارم و باید بیشتر از این ها افتخار کسب می کردم من خیلی زود 27 ساله شدم و حتی چیزی نزدیک یه قهرمانی نداشتم و باور دارم که به زودی یه چیزی مثله این رو کسب می کنم.

حالا دو هفته شده ، می تونست دوتا پیروزی باشه اما نیست و هضم این قضیه واقعا سخته.

دنیل ریکاردو با 66 امتیاز پشت سر دو راننده ی مرسدس در رده ی سوم جدول رانندگان و ردبول نیز پشت سر دو تیم فراری و مرسدس در رده ی سوم قرار دارد حال باید دید ردبول و ریکاردو موفق به فرار از بدشانسی ها و اشتباهات بچه گانه می شوند و می توانند رقیب خوبی برای مرسدس باشند یا خیر.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۳ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. هومن

  0

  0

  خدایی دلم براش سوخت ولی خوب اتفاقات جزیی از مسابقات هست متاسفانه

  پاسخ دادن
 2. cfz

  0

  0

  هرچند از برد همیلتون خیلی خوشحال شدم ولی از یه طرف برای ریکاردو خیلی ناراحتم نمیشه ریکاردو رو دوست نداشت

  پاسخ دادن
 3. مهدی

  0

  0

  آدم باید خودش رو بذاره جاش تا حسش رو بفهمه! مخصوصا اونجا که موقع خروج از پیت لاین می‌بینی که کار از کار گذشته و پشت همیلتون در میایی!

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود