فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون راننده بریتانیایی تیم مرسدس امیدوار است که فرناندو آلونسو و مکلارن بتوانند در سال 2018 به نفرات اول ملحق شوند.

طرفداران فرمول یک منتظر تایید خبر جدایی هوندا از مکلارن و تایید خبر همکاری مکلارن با رنو هستند. لوئیس همیلتون معتقد است که به نفع فرمول یک خواهد بود که فرناندو آلونسو در فصل آینده خودروی رقابتی داشته باشد.

همیلتون افزود:

من امیدوارم که آلونسو در فصل آینده ماشین رقابتی داشته باشد که با ما بتواند رقابت کند. این اتفاق، به تماشایی شدن مسابقات کمک می کند. ما نیاز داریم که بهترین راننده ها و بهترین تیم ها در رده های جلو باشند و این باعث شرمندگیست که مکلارن با تاریخچه خود در رده های اول نیست. من امیدوارم بتواند با ما فصل بعد رقابت کند، چه با مکلارن باشد چه در تیم دیگر.

از زمان جدایی همیلتون از مکلارن و پیوستنش به مرسدس،نزدیک پنج سال است که مکلارن مسابقه ای را پیروز نشده و از 91 مسابقه قبل تنها یک مسابقه را روی سکو بوده است و امسال نیز برای دومین بار در سه سال همکاری با هوندا در رده نهم جدول سازندگان قرار دارند.

آلونسو و همیلتون

آلونسو و همیلتون

با این وجود، موتور رنو نیز از موتور مرسدس و فراری ضعیف تر بوده و بعید است فصل آینده مکلارن بتواند به کاندیدا های قهرمانی اضافه شود ولی تیم مکلارن معتقد است که شاسی آنها به اندازه ای خوب است که می توانند تیم ردبول را به چالش بکشند.

در صورت رسمی شدن و تایید خبر جدایی مکلارن از هوندا، انتظار می رود که آلونسو قرارداد خود را با مکلارن تمدید کند.

با وجود اینکه احتمال دارد قرارداد مکلارن با رنو جمعه اعلام شود، آلونسو گفت:

اخبار شایعه شده درباره آینده من همچنان تا چند هفته دیگر ادامه دارد و هنوز تصمیم قطعی خود را نگرفته ام. برای طرفداران من و عاشقان موتور اسپرت، 2018 فصل شگفت انگیزی خواهد بود. برنامه ها به خوبی پیش می روند و خبر های خوبی در راه است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید