مجله خودروی ایران – لندروور در نمایشگاه فرانکفورت از محصول جدیدش دیسکاوری SVX رونمایی کرد. فروش این خودرو در سال 2018 آغاز شروع می شود. این خودرو مدل ارتقاع یافته دیسکاوری SV می باشد، دیسکاوری SVX دارای یک موتور سوپرشارژر V8 با حجم 5.5 لیتر و با توان 518 اسب بخار می باشد. این خودرو به شکل دست ساز و زیر نظر مهندسین SVO ساخته می شود. دیسکاوری SVX بر اساس نسل 5 لندروور دیسکاوری ساخته شده.

لندرور دیسکاوری SVX 2018

لندروور دیسکاوری SVX 2018

لندروور در این خودرو تغییرات را برای بهتر کردن توانایی آفرود SVX انجام داده. از جمله این تغییرات میتوان به اضافه کردن سیستمی به نام H-ARC اشاره کرد. این سیستم، سیستمی جدید است که در این خودرو از آن رونمایی شده است. در این خودرو سپر های جلو و عقب تغییر کرده اند تا این خودرو توانای بیشتر برای رفتن روی سربالایی های با شیب بیشتر را داشته باشد. لندروور برای این مدل تنظیماتی برای شرکت در مسابقات آفرود قرار داده مسابقاتی مثل G4 و CAMEL TROPHY.

لندرور دیسکاوری SVX 2018

لندروور دیسکاوری SVX 2018

دیسکاوری اولین محصول لندروور جگوار با کیت SVX است و در صورت استقبال از این کیت، در خودرو ها دیگر نیز ازاین کیت استفاده می شود. در این خودرو دیواره لاستیک ها بزرگ تر شده و رینگ ها هم به طور خاص برای این مدل طراحی شده اند. قسمت های از سپر جلو، سپرعقب و دریچه های کناری نارنجی طراحی شده اند. روی سپر جلو و عقب هم حروف SVX که حرف X هم با رنگ نارنجی است قرار دارد. ماجرا به این جا ختم نمی شود و این سه حرف در کف پوش ها و هم در پشتی های صندلی وجود دارند. حاشیه دوزی های صندلی ها هم با رنگ نارنجی کار شده تا آن جای که روی دسته دنده دوختی با حرف X وجود دارد. حالا باید دید آیا این کیت جدید برای محصولات لندروور جگوار ادامه خواهد داشت.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید