فرمول یک ایران – مدیر سابق فرمول یک، برنی اکلستون پیش بینی می کند که مکلارن از بستن قرارداد برای فصل بعد با رنو سودی نخواهد برد. این تیم بریتانیایی که در سومین سال همکاری نا امید کننده خود با هوندا قرار دارد، بالاخره به این همکاری پایان داد و قراردادی برای تأمین موتور خود از سوی رنو برای مدت سه سال تا پایان سال 2020 بست.

یکی از امید های کمپانی فرانسوی نگه داشتن راننده مطرح اسپانیایی، فرناندو آلونسو برای حداقل یک سال دیگر است. اما برنی اکلستون معتقد است تیم آلونسو با رنو پیشرفت خاصی نخواهد کرد و توضیح می دهد:

قرارداد با رنو منعقد شده و ماندن آلونسو یکی خبر خوب است. ولی من معتقدم مکلارن با رنو خوشحال تر از زمانش با هوندا نخواهد بود.

این ها اشتباهات هوندا نبود، اشتباهات مکلارن بود. آنها  به جای اینکه با یکدیگر همکاری کنند، هر روز درباره هر چیزی اختلاف داشتند.

بر خلاف دید منفی اکلستون، امیدواریم این اولین گام بزرگ مکلارن زیر سایه مدیریت زاک براون، مدیر جدید این تیم برای رسیدن به زمان اوج باشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. saeedsl1

  4

  2

  موافقم.چونک چیزی که با وجود موتور ضعیف هوندا توان رقابتی میده تو جاهایی مثل مجارستان یا سنگاپور ایرورینامیک مک لارنه

  ولی اگ موتورشون رو از هر شرکتی جز هوندا بگیرن قطعا ایرودینامیک مک لارن ب این خوبی نخواهد بود

  چون موتور اونطوری ک مک لارن میخاد ساخته نمیشه(هوندا موتور رو مطابق روش zero size مک لارن میسازه ک کوچیک و جمع و جور و سبکه ) و باید قسمت میانی و عقب شاسی باید طبق موتور جدید تغییر کنه

دیدگاه خود را بیان کنید