فرمول یک ایران – همانطور که همه منتظر تصمیم فرناندو آلونسو برای آینده خود هستند، هدف او طبق معمول بدست آوردن نتیجه خوبی در گرندپری سنگاپور است. مکلارن هوندا مسابقات اروپایی خود را با سلسله نمایش های ناامید کننده پشت سر گذاشت و دوباره امسال نیز متحمل سختی و ناامیدی شد.

آلونسو گفت:

می دانستیم که دو مسابقه اسپا و مونزا برای ما دشوار خواهد بود ولی اینکه از چهار مسابقه، سه تای آنها را به پایان نرساندیم، واقعا ناامید کننده است. سرعت ما بیشتر از آنچه است که انتظار داریم و می توانیم با این سرعت خود را به امتیاز برسانیم. ما اکنون مسابقات اروپایی را پشت سر گذاشتیم و توجه خود را به مسابقات پایان فصل جلب می کنیم.

موتور مهم ترین عامل در تصمیم آلونسو برای آینده نیست

با وجود کمبود محسوس نتایج و امتیازات، ارتقا موتور در دستور کار هوندا شریک موتوری مکلارن است. فرناندو آلونسو فرصتی یافته تا بتواند زیر نور چراغ های پیست خیابانی، سخت و خاص مارینا بی سنگاپور و با استفاده از شاسی مناسب ماشین مکلارن خود نتیجه مناسبی کسب کند.

آلونسو افزود:

سنگاپور مکانی عالی برای شروع است. این یکی از پیست هایی در تقویم فرمول یک است که بیشتر از بقیه با شرایط ماشین ما تطابق دارد و به ما یک شانس واقعی می دهد تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. سنگاپور مقداری شبیه موناکو است و می توان به آن موناکو موجود در شرق لقب داد.

مارینا بی، پیست خیابانی و زیبایی است که دقیقا در مرکز شهر قرار دارد و جو موجود در آن باورنکردنی است. این پیست، سخت، گرم و مرطوب است و برای ماشین ها و راننده ها دشوار خواهد بود. هرچند واقعا این پیست سرگرم کننده، پر از دست انداز، باریک و چالش برانگیز است.

شما نیاز به خودرویی با چسبندگی خوب در پیچ هایی با سرعت پایین و تنظیمات داون فورس بالا هستید. بنابراین ما قطعا شانس بیشتری در این پیست داریم و تنها باید مطمئن شویم که خودرو دوام و استقامت مورد نیاز را داشته باشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید