فرمول یک ایران – تیم ردبول ترس از این دارد که پنالتی های بیشتری در این فصل دریافت کند، به خصوص بعد از اینکه آنها موتور خود را در گرندپری ایتالیا تعویض کردند.

تیم ردبول در این فصل متحمل ناامیدی ها و ناکامی هایی به همراه شریک موتوری خود یعنی رنو شده است. این درحالیست که تیم رنو در حال نبرد با مشکلات پایداری موتور خود است و تلاش می کند تا این مشکلات را بهبود ببخشد.

تیم ردبول تاکتیک تیمی خود را در مسابقه مونزا تغییر داد تا اطمینان حاصل کند که مشکلی آن ها را تهدید نکند ولی این مسافت پیموده شده به اندازه ای نیست که آنها بتوانند بدون احتیاج به قطعات جدید از این چالش عبور کنند.

کریستین هورنر گفت:

ما مطمئنیم که متحمل پنالتی بیشتری خواهیم شد. ما امیدواریم که بتوانیم انتخاب استراتژیکی داشته باشیم که در کدام پیست پنالتی دریافت کنیم، ولی این احتمال وجود ندارد که فصل را بدون دریافت پنالتی دیگری به پایان برسانیم.

مکس ورستپن 2017

مکس ورستپن-گرندپری ایتالیا 2017

قابلیت اطمینان

اگر چه پیش بینی دریافت پنالتی های بیشتر برای ردبول ایده آل نیست اما کریستین هورنر رنو را بخاطر حل مشکلات پایداری موتور خود ستایش کرد.

بعد از خروج مکس ورشتپن از مسابقه بلژیک، رنو بعد از مشکلات پیش آمده واحد ها و مقیاس های اندازه گیری برای موتور خود قرار داد و تلاش خود را برای قطعات جدید تیم زیر مجموعه خود انجام داد و برای مسابقه ی سنگاپور اجزای جدیدی را اختصاص خواهد داد.

وقتی درباره کار هایی که تا به حال رنو انجام داده از هورنر سوال پرسیده شد، او گفت:

آنها قطعا مسئولیت مشکلات را به عهده گرفتند که این دلگرم کننده است. اما مشکل این است که آنها موتور های جدیدی در مونزا بودند که اگر ما مشکلی با موتور جدید داشته باشیم ، این مصیبت بار خواهد بود.

عامل دلگرم کننده این است که به نظر می آید آنها آن را جدی گرفته اند. آنها بی تفاوت نیستند و امیدواریم که روند رو به رشد خود را تا پایان فصل ادامه دهند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید