فرمول یک ایران – راننده تیم ردبول، مکس ورشتپن می‌گوید در انتظار حضور در گرندپری سنگاپور است.

این در حالی است که سنگاپور یکی از مسابقات چالش برانگیز تقویم فعلی است. در این زمان از سال دمای پیست سنگاپور به بیش از 30 درجه سانتیگراد نیز می‌رسد و انتظار می‌رود رطوبت بالای 80 درصد باشد.

ورشتپن می‌گوید:

دمای بالا و مسابقه در شب عواملی هستند که شما را در بالاترین حد به چالش می‌کشند. برای من سنگاپور از لحاظ فیزیکی سخت ترین مسابقه سال است.

چند هفته‌ای است که با تمرین های گرمایشی در سونا خودم را آماده کرده ام تا با عرق کردن و دما در مسابقات مالزی و سنگاپور کنار بیایم.

ورشتپن امیدوار است در پیست خیابانی مارینا بِی، عملکرد خوبی را از خود ثبت کند. او در اولین مسابقه اش در آن پیست با تورو روسو، در تعیین خط و مسابقه اصلی رده هشتم را به دست آورد.

مکس ورشتپن - پنجشنبه در گرندپری مجارستان 2017

مکس ورشتپن – پنجشنبه در گرندپری مجارستان 2017

پس از ارتقا به تیم ردبول، او در تعیین خط سال گذشته چهارم شد و در مسابقه اصلی نیز پس از استارتی ضعیف، نهایتا به رده ششم رسید. راننده هلندی ابراز امیدواری کرد که چنان مشکلاتی در مسابقه پیش رو گریبان گیرش نشود:

این مسابقه قبلا برای ما سخت بوده است. فکر می‌کنم امسال باید خود را برای کسب سکو به چالش بکشیم.

پیست خود پیچ‌های بسیاری دارد که رانندگی را برای من لذت بخش می‌کند. مانند اکثر پیست های خیابانی پستی بلندی‌های زیادی دارد که آن را چالش برانگیزتر می‌کند.

آخر هفته خاصی پیش روست و منتظر رفتن به سنگاپور هستم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

 1. saeedsl1

  18

  9

  و تو همچین مسابقاتی هست ک فرق کینگ با بقیه مشخص میشه…

  جایی ک با ماشین نه چندان رقابتی پارسال فراری از 22م شروع میکنه و 5م میشه و یکی از قشنگ ترین سبقت های سال رو(سبقت دوبل از ساینز و گوتیرز) میگیره و بعد از این مسابقه بینظیرش هم میگ ماشین چند دور آخر تازه زنده شده بود یعنی اگ مسابقه چند دور دیگ ادامه داشت رایکونن و همیلتون رو هم (مجددا) محو میکرد….

  بعضیا هم ک جایی مث استرالیا با هیولای مرسدس و کفی 1200 متری و لاستیک نو نمیتونن از ی فرشتپن جلو بزنن??(جهت تجدید خاطره)

  فورتزا فراری راگاتزی???✌

  • mike-delta24

   7

   5

   رجوع شود به مسابقه هاي قبل كه نتونستن با لاستيك سوپرسافت يه سبقت بگيرن،
   يا تو هفتاد سالگي تو خونه خودشون سي ثانيه عقب افتادن ( به لطف پنالتي ردبول ها )

 2. Amin verstapen

  3

  3

  موافقم با ورشتپن . برعکس مونزا که پیچ کم داشت و دانفورس زیادی لازم نداشت مارینا بی بخاطر پیچ های زیاد نیاز به دانفورس زیادی داری واسه همین همه ی تیم ها زاویه فلپ جلو واسپویلر و دیفیوزعقب رو زیاد میکنن به همین خاطر مرسدس به دلیل طول بیشترماشینش لاستیک خوری زیادتری نسبت به بقیه تیمها داره. فراری و ردبول باید تمام تلاششونو بکنن تا امتیازاین پیستو بگیرن

 3. Amin verstapen

  11

  9

  امیدوارم مرسدس ها پشت فراری و ردبول رده پنجوشش رو کسب کنن . فتل اول ورشتپن دوم ریکیاردو سوم رایکونن چهارم . همیلتونو بوتاسم پنجوشش. این ایدآل ترین حالت واسه فراری هستش

دیدگاه خود را بیان کنید