فرمول یک ایران – مائوریتزیو آریوابنه می گوید که راننده های پایه تیم فراری، یعنی چارلز لکرک و آنتونیو جیوویناتزی برای این که صندلی فراری را به دست بیاورند باید ارزش های خود را ثابت کنند.

فراری ترکیب راننده های خود برای فصل 2018 را با تمدید قراردادهای کیمی رایکونن و سباستین فتل قبل از گرندپری ایتالیا مشخص کرد.

آریوابنه گفت:

[فتل و رایکونن] در سه سال گذشته همکاری خوبی با یکدیگر داشته اند. از این که در کنار هم هستند و عضوی از این تیم می باشند احساس خیلی خوبی دارند، و این روحیه را به همه منتقل می کنند.

فکر نمی کنم دلیلی وجود می داشت که آن ها را کنار هم نگه نمی داشتیم.

جیوویناتزی و لکرک راننده های جوانی هستند که پیش بینی می شود در آینده جانشین راننده های فعلی فراری در این تیم باشند و به نظر می رسد برای فصل 2018 پشت ماشین سائوبر خواهند نشست.

ماریزیو آریوابنه - تعیین خط گرندپری مجارستان 2017

ماریو آریوابنه – تعیین خط گرندپری مجارستان 2017

آنتونیو در ابتدای فصل برای سائوبر رانندگی کرده است، زمانی که ورلاین از مصدومیت رنج می برد، اما عملکرد آن چنان خوبی نداشت و در گرندپری چین تصادف کرد.

اما لکرک که پیشتاز رقابت های فرمول 2 است در تست های مجارستان برای فراری رانندگی کرد و عملکرد راضی کننده ای داشت.

آریوابنه می گوید:

اگر بخواهیم درباره راننده های جوان صحبت کنیم باید بگویم که در حال رشد هستند.

مطمئنا هدف ما این است که راننده های جوان را تربیت کنیم تا شاید در آینده برای ما رانندگی کنند.

این هدف نهایی ماست. اما قبل از آن، آن ها باید در فرمول یک ثابت کنند که لیاقتش را دارند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. mershari

  4

  1

  نمیخواد راجع به اینده ی رانندهاتون فکر کنیدهمین دوتاییو ک دارید قدرشونو بدونید چی بود اخه مونزا این ماشین ضعف سرعت داره یه ماشین خوب تحویلشون بدین توروخدا

 2. Joseph

  2

  0

  یه مشکلی هست این همه راننده خوب اما فقط 22ماشین فورمول یک شاید بهتر باشد رقابت فورمول یک به دو دسته تقسیم شود یا اینکه تعداد ماشین ها به سه عدد برسد که البته با توجه به شکل پیست نمیتوان تعداد زیادی ماشین اورد پس باید فکری کرد برای این استعدادها

دیدگاه خود را بیان کنید