فرمول یک ایران – اگر منتقدان لنس استرول هنوز به استعداد او شک دارند، به آنها نتیجه‌ تعیین خط گرندپری ایتالیا را نشان دهید.

در تعیین خطی در پیستی کاملا خیس، بعد از به تعویق افتادن‌ های فراوان، راننده‌ 18 ساله‌ تیم ویلیامز نمایش خیره کننده‌ ای از خود به جا گذاشت و توانست در مرحله سوم تعیین خط، چهارمین زمان سریع را به خود اختصاص دهد. این موضوع در حالی اتفاق افتاد که وی از هم‌ تیمی خود، فیلیپه ماسا، 1 ثانیه سریعتر بود!

نکته‌ چشمگیر این قضیه آن است که لنس استرول تا به حال با یک ماشین فرمول یک در شرایط بارانی رانندگی نکرده بود.

لنس در این باره گفت:

بسیار حس خوبی داشت. ماشین حس خوبی منتقل می‌کرد.

قبلا در شرایط بارانی با ماشین فرمول یک رانندگی نکرده بودم. فقط سعی می کردم دور های خوبی بزنم و امروز جواب داد.

در نتیجه‌ پنالتی‌ های تعلق گرفته به دو راننده‌ی ردبول یعنی دنیل ریکاردو و مکس ورشتپن، جوان کانادایی مسابقه را در خط اول در کنار لوییس همیلتون آغاز خواهد کرد، و به جوان ترین راننده‌ ای تبدیل می‌ شود که یک گرندپری را از خط اول شروع می‌کند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. Amin verstapen

  0

  0

  سلام امیر ابراهیمی عزیز برای لطف لینک پخش زنده ی مسابقات مونزا رو در صفحه اول این سایت قراربدین . میدونم در تلگرام قرار دادین اما در صفحه اول این سایت هم بذارید باتشکر

  • Ali.Shafie.Saber

   0

   0

   منم موافقم.
   از مکس هم با استعداد تر است و هم شخصیت رانندگیش با اون خیلی فرق دارد. برای مکس یک کلاس توجیهی لازم است بگویند مجیدم بدون زدن به ماشین های اطرافت، مجید جان باید سبقت بگیری، اون بازی در کامپیوتر و ایکس باکس و . . . هستش که میزنی به کناریهات و میری، اینجا واقعی است.
   افرین پسر خوب.

دیدگاه خود را بیان کنید