فرمول یک ایران – راننده ی تیم رنو کوین مگنوسن گفته است که حریف تورو روسو سوار او دنیل کویات در هنگام تصادفشان در گرندپری موناکو حواسش پرت شده است.

ما آغاز خوبی داشتیم و استراتژی خیلی خوبی رو هم بعد از خروج خودروی ایمن اتخاذ کردیم و موقعی که بقیه تو پیت استاپ بودن ما رتبه های زیادی رو به دست آوردیم اما متاسفانه حواس کویات پرت شد و ما تصادف کردیم و این پایان مسابقه ی من بود به سختی رقابت رو ادامه دادیم تا بالاخره به دیوار برخورد کردم و بال جلوم صدمه دید.

دنیل کویات که به خاطر اشتباه خود سه رده پنالتی در کانادا دریافت کرد اما از کار خود دفاع کرد و گفت

ما داشتیم مسابقه می دادیم و اون به شدت دفاع می کرد ماشینامون یه بار همدیگرو لمس کردن و تو پیچ بعد می خواستم از داخل سبقت بگیرم و اون کاملا راهمو بست من نمی تونستم برم تو دیوار پس مجبور شدم با مگنوسن برخورد کنم من دوبار برای سبقت گرفتن تلاش کردم اما وقتی یه راننده جلوی شماست که نمی خواد بهتون راه بده احنمال تصادف هم وجود داره.


۳ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
 1. cfz

  0

  0

  حواستو جمع کن کویات خان نا نفرستادنت مسابقات کارتینگ 🙂

  پاسخ دادن
 2. سجاد

  0

  0

  کویات کلا داغونه.همش میزنه به اینو اون.پدر وتلو در آورد تو پیست سوچی روسیه

  پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.