فرمول یک ایراننیکو روزبرگ راننده ی تیم مرسدس و دارنده ی جایگاه اول جدول راننده های سال جاری برخلاف شایعات مبنی بر انتقال او به فراری اذعان داشته که در مرسدس خوشحال تر از همیشه است و تمام تمرکز او بر ادامه ی فصل است.

نیکو روزبرگ بهترین شروع ممکن را داشت و چهار رقابت اول فصل را با پیروزی پشت سر گذاشت اما در دو رقابت بعدی یعنی اسپانیا و موناکو عملکرد خوبی نداشت در اسپانیا حذف شد و در موناکو هفتم.

این چیزی نیست که ما دربارش فکر می کنم این قضیه ذهنمو درگیر نکرده نه قبل از این آخر هفته و نه بعدش و نه هیچ وقت دیگه من در مرسدس خوشحالم و مرسدس هم از من راضی ـه مطمئنم سال ها در مرسدس می مونم.

صدرنشین جدول راننده ها حالا 24 امتیاز از هم تیمی اش لوئیس همیلتون جلو تر است همیلتونی که موفق شد این اختلاف را بعد از پیروزی در گرندپری موناکو بسیار کم کند و پس از این که همیلتون به بستن یک قرارداد طولانی مدت با مرسدس علاقه نشان داد حالا مرسدس به دنبال بستن قراردادی مشابه با روزبرگ است.

۴ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
 1. هومن

  0

  0

  فعلا باید ببینیم ۲۰۱۷ چطور میشه تا ببینیم دنیا دست کیه

  پاسخ دادن
 2. سجاد

  0

  0

  آره نیکو عزیز.تو باید بمونی.چون آلمانی هستی و تیمت هم مال کشور خودته.اون همیلتون مافیا باید بره.انگلیسیو چه به آلمانی جماعت.تا اون تو تیم باشه حقتو میخورن

  پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.