فرمول یک ایران – توتو ولف، رئیس تیم مرسدس بیان کرد که به خاطر اتفاقاتی که در گذشته افتاده است خیلی بعید خواهد بود که فرناندو آلونسو به این تیم آلمانی بپیوندد.

ستاره ی تیم مک لارن قراردادش در پایان فصل با این تیم به پایان می رسد و خود آلونسو بیان کرده بود که در ماه سپتامبر و یا اوکتبر تصمیمش راجع به آینده را اعلام می کند، پس این که ماتادور در سال 2018 در چه جایی مسابقه خواهد داد بحث این روزهای موتوراسپرت است.

به طور منطقی، مرسدس باید حضور والتری بوتاس را برای فصل بعد تایید کند، مسئله ای که اکثرا به آن معتقدند. آلونسو هم هیچ وقت بین گزینه های این سازنده نبوده است.

ولف می گوید:

ما قبلا هم راجع به آن نظر داده ایم. فرناندو با مرسدس گذشته ای دارد و همه ی آن نیز خوب نبوده است. او قطعا راننده ای با مهارت بالا است ولی هیچ ملاحظه ای نسبت به ما نکرده است.

فرناندو آلونسو و لوئیس همیلتون - گرندپری کانادا 2017

فرناندو آلونسو و لوئیس همیلتون – گرندپری کانادا ۲۰۱۷

راننده اسپانیایی در سال 2007 و در زمانی که عضو تیم مکلارن-مرسدس بود رابطه چندان خوبی با لوئیس همیلتون نداشت، حتی او درگیر مسئله جاسوسی فراری که برای این تیم 100 میلیون دلار هزینه داشت نیز شد.

مرسدس در روزها و یا حتی ساعات آینده حضور بوتاس برای فصل آینده را تایید می کند و گزینه هایش را برای 12 ماه دیگر سبک و سنگین می کند.

ولف ادامه داد:

همان طور که مشخص است در حال حاضر می خواهیم با والتری ادامه دهیم ولی بعد از سال 2018 جزئیات در قرارداد پیچیده می شوند.

من فقط می خواهم ببینم که وضعیت بازار راننده ها در سال های 2019 و 2020 چه تغییری می کند. جاهای خالی ای خواهد بود و ممکن است راننده هایی برگردند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

 1. saeedsl1

  14

  1

  چقدر بدشانسه این آلونسو….

  واقعا حیفه ک آلونسو یکی از مهم ترین مهارت های موتور اسپرت یعنی انتخاب تیم خوب رو نداره

  بنظر من تنها تیمی که بدرد آلونسو میخوره فقط رنو هست.

  درسته که ویلیامز هم بهش پیشنهاد شده ولی اگ آلونسو بخاد قهرمان بشه باید ب تیمی بره ک خودش سازنده موتور باشه و چون مرسدس و فراری نمیخانش فقط رنو باقی میمونه

  ولی کاش آلونسو قبل از خداحافظی یبار دیگ قهرمان بشه

  #FA14

  • ...m6....

   4

   0

   دوست عزیز اگه از همیلتون بدت میاد لازم نیست هرجا شده بیای الکی یه چی بگی ما هممون قهرمانی بزرگ آلونسو رو تحسین میکنیم و دوسش داریم مرسدسم اگه نمیخواد آلونسو به مرسدس بیاد یه دلیل دیگه ایی داره

 2. JBjb

  6

  2

  “جاهای خالی ای خواهد بود و ممکن است راننده هایی برگردند”

  خالی بودن جا ؟ یعنی همیلتون فتنی یه؟ همینطور بوتاس؟
  ممکن است راننده هایی برگردند، روزبرگ ؟

  در مورد سال 2007 که مک لارن و راننده هاش از فراری جاسوسی کردند ، جرم همیلتون هم اندازه الونسو و هر دو تا در جریان جاسوسی بودند و از اطلاعاتی که گیر می اوردند استفاده می کردن ، برا الونسو اوف ه برا همیلتون خوب ه؟

دیدگاه خود را بیان کنید