مجله خودرو ایران – شرکت پولیفونی در نمایشگاه گیمزکام، جدیدترین تریلر از سری بازی های گرن توریزمو با نام گرن توریزمو اسپورت منتشر کرد که مسابقاتی را در 24 ساعت روز در پیست نوربرگ رینگ نشان می دهد.

گرن توریزمو که از ابتدای عرضه به عنوان پیشگام سبک واقعی سازی رانندگی عرض اندام کرده، همچنان به درخشش در نسخه های مختلف ادامه می دهد.

 

در ویدیوی بالا، چندین نکته نظر بیننده را جلب میکند. مثلا کیفیت فوق العاده ساخت چراغ های ماشین ها در شب است. پرتو های نور به زیبایی قابل مشاهده است. در جایی از کلیپ می بینیم که یک دستگاه آئودی R8 از بی ام و ام6 می گذرد و چراغ های زرد رنگ جلوی بی ام و ، اتاق آئودی را به طور کلی از تاریکی در می آورد.

همه جزئیات در گرن توریزمو اسپورت به خوبی طراحی شده اند. موتور R8 دقیقا صدای یک موتور خورجینی ده سیلندر دارد و تعویض دنده ها، کاملا با صدای دلنشینی برای طرفداران دنیای خودرو همراه است.

گرن توریزمو اسپورت در تاریخ 17 اکتبر سال جاری میلادی، پس از تاخیر های متعدد، برای کنسول بازی نسل هشتم سونی، پلی استیشن چهار منتشر خواهد شد. باید دید با حضور رقبایی جدید در سبک شبیه ساز رانندگی، گرن توریزمو خواهد توانست عنوان بهترین سیمولیتور خودروی نسل هشتم را از آن خود کند یا نه!

 

  دانلود فایل ویدیویی
این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. josef6565

    1

    0

    من خودم گرن توریزم 5 و 6 رو بازی کردم . از نظر گرافیک واقعا بی نظیر هستش ولی بحث اصلا این نیست. فیزیک بازی و کنترل ماشین ها بسیار آزار دهنده هستش. مثلا سر پیچ هر چقدر سرعت رو کم میکنی باز هم ماشین نمی پیچه در حالی که در دنیای واقعی حتی اگر یک راننده دیر ترمز بگیره با قفل کردن ترمز ها می تونه پیچ تندی بزنه . در کل اگر قصد خرید این بازی رو دارید حتما اول دمو بازی (نسخه رایگان و فقط شامل یک یا دو مرحله) رو امتحان کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید