فرمول یک ایران – در مسابقه یکشنبه نیکو روزبرگ با دستور تیمی که به او گفته شد، در دور شانزدهم مسابقه به لوئیس همیلتون اجازه داد تا از او سبقت بگیرد .
به گفته توتو ولف :

” دلیل جابجایی بین لوییس و نیکو این بود که ماشین نیکو به نظر میومد که مشکلی براش پیش اومده بود و کند تر هست و به همین دلیل ما یه مکالمه طولانی داشتیم و خیلی واضح بود که واقعا یه مشکلی هست .
در اول ما بهش گفتیم که سعی کنه فشار بیاره و به دنیل خودشو نزدیک کنه ولی اگر جواب نداد اجازه بده لوئیس ازش رد بشه و خب در ادامه هم نتیجه اش این شد که باید بزاره لوئیس ازش رد بشه “

نیکو روزبرگ نیز در این باره افزود:

” خیلی سادست من در اون زمان یه مشکلی داشتم که باعث شد از رقابت عقب بمونم و نتونستم خودم به دنیل نزدیک کنم . لوئیس شانس خوبی برای برنده شدن داشت و به درستی کار کرد و موفق شد .
در مورد دستور تیمی هم باید بگم که تیم خیلی واضح از من خواستن که اگر نمیتونم خودمو نزدیک کنم، بزارم شانس برنده شدن و یکی دیگه امتحان کنه همین “

نقل قول ها برای سهولت خواندن مطلب به صورت محاوره ای ترجمه شده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. سجاد

    1

    0

    رزبرگ فضای ممکن را در اختیار همیلتون قرار داد گفته می‌شود خودروی رزبرگ به نقص فنی در سیستم ترمز دچار شده بود و به همین دلیل این دستور رو دادن ولی چرا سیستم ترمزش مشکل داشت؟واقعا ماشالا به روزبرگ.چقدر مطیع و آروم.اگه همیلتون بود هر روز تا مسابقه بعد غر میزد.

دیدگاه خود را بیان کنید