فرمول یک ایران: مکس ورشتپن در مصاحبه با سایت جی­‌پی آپدیت، از ناامیدی خود در مورد جبران کاستی سرعت ردبول، نسبت به رقبا گفت.

شماره‌ی 33 امیدوار است از گرندپری بلژیک تا انتهای فصل، نتایج بهتری بگیرد. راننده‌ی هلندی در نیم‌فصل اول با مشکلات متعدد در پایداری خودرویش مواجه شد. او معتقد است ردبول ماشین مناسب یا به عبارت بهتر، موتور مناسب را برای رقابت با فراری و مرسدس در اختیار ندارد.

در پیست‌هایی که مستقیمی کمی دارند، فاصله‌ی معقولی با رقبا داریم. کم‌وبیش سه‌دهم ثانیه اما در پیست‌هایی که مستقیمی زیادی دارند، از دیگران عقب می‌­افتیم.

مکس ورشتپن

نمیدانم در مسابقات پیش رو چه اتفاقاتی خواهد افتاد اما رقابت واقعی با آن‌ها (فراری و مرسدس) دشوار خواهد بود.

فکر میکنم در اسپا، مرسدس بار دیگر قدرتمند ظاهر شود. چون از لحاظ موتور هنوز هم بهترین تیم است. هرچند فاصله‌ی کمی با رقیب خود دارد.

ورشتپن این را هم گفت که تمرکز ردبول بر تقویت ماشین فصل 2017 خواهد بود.

ما در حال تقویت خودرویمان هستیم. اما تیم‌های دیگر هم این کار را انجام میدهند. مهم این است که ما در بخش تحقیق و توسعه از آن‌ها سریعتر و البته بهتر باشیم.

گمان نکنم از لحاظ موتور پیشرفت چندانی بکنیم اما تیم‌های دیگر در حال بهبود عملکرد موتور و شاسی خود هستند.

باید مطمئن شویم که ماشین ما در مسیر درست است.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. sanchez

    1

    0

    این فصل برای ردبول واقعا ناامیدکننده بود. ای کاش قوانین جوری تغییر میکردن که کمپانی های بیشتری برای ساخت پاوریونیت ترغیب بشن و هیجان برگرده به فرمول یک. تیمای خوبی مثه ردبول و مک لارن واقعا برای تامین پاوریونیت در تنگنا هستن و راننده هاشون در حال تلف شدن

دیدگاه خود را بیان کنید