فرمول یک ایرانلوییس همیلتون بر این باور است که تیم مرسدس مشکلاتی که با لاستیک ها پیرلی در ابتدای فصل داشته را پشت سر گذاشته و در حال حاضر درک درستی از آنها دارد.

در گرندپری استرالیا لوییس همیلتون تصدیق کرد که پس از اینکه او در تعقیب سباستین فتل بود، مرسدس این گرندپری را در رقابت استفاده از لاستیک ها به تیم فراری باخت و ماشین در گرندپری های بعدی نیز مشکلات بیشتری داشت.

والتری بوتاس در گرندپری بحرین از جایگاه نخست استارت زد و با دوام لاستیک های عقب خود دست و پنجه نرم می کرد در حالی که، لوییس همیلتون در گرندپری های روسیه و موناکو در لاستیک های اولترا سافت کمبود سرعت داشت که سبب بدست آمدن نتیجه ای پایین تر از میانگین برای این راننده شد.

با این حال، از آن به بعد، مرسدس از پنج مسابقه، برنده سه تا بوده است و همیلتون نیز با وجود مشکلاتی، در گرندپری آذربایجان موفق به نمایش دادن سرعت خود شد.

لوییس همیلتون - تمرین سوم گرندپری مجارستان 2017

لوییس همیلتون – تمرین سوم گرندپری مجارستان 2017

لوییس همیلتون در مورد استفاده لاستیک ها توسط مرسدس اذعان کرد:

فکر کنم ما راه طولانی ای را طی کرده ایم و الان در راس آن قرار داریم، ولی هنوز تله و دام هایی وجود دارد که ما از آنها آگاه هستیم.

در چند مسابقه اخیر ما شاهد تاول هایی بر روی لاستیک ها بودیم، زیرا ماشین ها سریع تر می شوند و ما به لاستیک ها بیشتر فشار می آوریم که سبب به وجود آمدن آن تاول ها می شود.

این یک بررسی مدام است، موضوعی که ما همیشه در حال بررسی هستیم، این موضوع برای من به عنوان راننده نیز صدق می کند.

من در کنار مهندسین لاستیک ها می نشینم و نظرات آن ها را می شنوم، و تلاش می کنم تا متوجه بشوم که چگونه از لاستیک ها بیشتر استفاده کنم و تا چه حد می توانم به آنها فشار بیاورم.

احساس می کنم که در مسابقات پیش رو نیز این موضوعی مورد بحث و در جریان باشد. ما همچنان سعی در یادگیری بیشتر در مورد لاستیک ها داریم.

در حال حاضر ما درک درستی نسبت به آنها داریم ولی حدس می زنم که ممکن است برخی از مسائل سوپرایز کننده اتفاق بیافتد.

لوییس همیلتون و والتری بوتاس - تمرینات روز جمعه در گرندپری مجارستان 2017

لوییس همیلتون و والتری بوتاس – تمرینات روز جمعه در گرندپری مجارستان 2017

همیلتون همچنین بیان کرد که تیم مرسدس در گرندپری ها در حال حرکت بر روی مسیر ثابت و منظمی می باشد. او ادامه داد:

من بر این باورم که من از بیشترین توان ماشین استفاده می کنم. زحمت های عالی تیم من را قادر کرده تا از توان ماشین استفاده بیشتری بکنم.

در برخی از گرندپری ها ما مسیر اشتباهی را پی می گرفتیم و تلاش بسیار سختی می کردیم تا ماشین را به جایگاه درستش بیاوریم.

حال ما از مسیر مناسب مسابقه ها را آغاز می کنیم و این به خوبی به ما کمک می کند تا آخر هفته بسیار خوبی داشته باشیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. Amin verstapen

  3

  2

  اتفاقا برعکس. مرسدس درگرندپری هایی که استراتژی لاستیک وتنظیمات اون و پیت استاپ ضعیفتری داشته دقیقا پشت فراری بوده علتشم اینه که لاستیک هاشو مناسب ماشین انتخاب نکرده یا اینکه تنظیمات ماشینش مناسب لاستیک نبوده بهرحال فراری با وجود قدرت و سرعت بیشتر مرسدس بخاطر نگهداری از لاستیک تونسته یکی از راننده هاشو درصدر نگه داره

  • Ali.Shafie.Saber

   0

   0

   دوست گرامی فکر نمیکنی، این شما هستی که باید برعکس گوش کنی و بپذیری حرفهای کسی که قهرمان جهان در این رشته است و از بچگی در این رشته بزرگ شده؟ باور کنید اعتماد بنفس خیلی خوبه، ولی در یک حد متعارف.
   کار بجایی رسیده، که دوستان درون ایران دیگه حتی از قهرمانان جهان این رشته نیز متخصص تر خودشان را میبینند.
   ما مثل اینکه برگردیم ایران بهتر است.

دیدگاه خود را بیان کنید