فرمول یک ایران – مدیر عملیاتی تیم فورس ایندیا اوتمار سزانور اذعان کرده که  امیدوار است سرجیو پرز قبل از گرندپری بلژیک قراردادی تازه با تیم فورس ایندیا به امضا برساند.

پرز که از سال 2014 همراه با تیم فورس ایندیا بوده، درست قبل از وقفه تابستانی فرمول یک گفته بود که آینده اش به زودی مشخص خواهد شد ولی او بیان نکرد که با کدام تیم به توافق خواهد رسید.

اما با اینکه هنوز قرارداد با فورس ایندیا به طور صدرصد قطعی نشده است، سزانور بر این باور می باشد که پرز حضورش در تیم فورس ایندیا را برای یک سال دیگر ادامه خواهد داد.

او اذعان می کند:

ما هنوز به طور کامل با سرجیور پرز قرارداد نبستیم ولی از آن نیز دور نیستم.

فکر می کنم که بتوانیم تا مسابقه بلژیک آن را عملی کنیم. احتمال بسیار زیاد قصد ما ادامه دادن با همین راننده های فعلی برای سال آینده می باشد ولی من نمی توانم این را به طور قطعی بیان کنم زیرا هیچ کدام آنها هنوز قرارداد امضا نکرده اند.

وی همچنین ادعا کرد که گزینه های دیگری نیز بر روی میز دارند که احتمالا شامل پاسکل ورلاین از تیم سائوبر می باشد. او ادامه می دهد:

همیشه باید یک برنامه دوم وجود داشته باشد.

بنابراین، اگر به هر دلیلی ما موفق به عقد قرارداد با آنها نشدیم که احتمال زیاد می شویم، پس باید به اطراف بنگریم و به دنبال گزینه های دیگری باشیم که شامل پاسکل ورلاین می شود. او چندان بد نیست!

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. Ferrari For Ever

  0

  1

  پرز هم یکی مثه الونسو و هالکنبرگه…بیشترین تلاش رو از خودش نشون میده ولی حیف که لگنی بیش زیره پاش نیست…اگه تو ماشین برابر بخوایم مقایسه کنیم جز فتل و الونسو و گروژان و هالکنربرگ و پرز بقیه راننده ها ب درد نمیخورن…کیمی هم امسال با این رانندگیش از چشم افتاده.

  • mazroid7

   1

   1

   نظرت به درد خودت میخوره
   نمیدونم چرا فکر می کنیم از مدیران تیم ها بیش تر میفهمیم

   یعنی مدیر های مرسدس خیلی نادونن و میتونن با قیمتی خیلی کمتر از لوییس بهتر ازش رانندگی کنه و قهرمانیش قطعی باشه اما لوییس رو با قیمت بالاتر آوردن که فقط بلده گاز بده و الان هم از فتل عقبه

   این نظر های کارشناسانه بدرد خودتون میخوره

دیدگاه خود را بیان کنید