فرمول یک ایران – اوایل امسال، زمانیکه چشم انداز مکلارن-هوندا بسیار غم انگیز بود، فرناندو آلونسو ماه سپتامبر را آخرین مهلت برای تصمیم گیری در رابطه آینده اش با مک لارن اعلام کرده بود.

گزینه های خارج از مک لارن بسیار محدود تر از قبل به نظر می رسند، با این وجود قهرمان دو دوره فرمول یک به خواست خود در این مسابقات باقی می ماند.

فرمول یک هنوز هم اولویت من است و به دست آوردن قهرمانی جهان امری است که هنوز به آن امیدوارم.

تجربه موفقیت آمیز ایندی 500 در ماه می مطمئنا اشتهای آلونسو برای جشن پیروزی را بیشتر کرده است، تا جاییکه از جاه طلبی اش برای رقابت در مسابقات لمانز گفته است.

اگر در نهایت مرد اسپانیایی مسابقات فرمول یک را کنار بگذارد، به احتمال بسیار زیاد برای کسب سکوی پیروزی به ایالات متحده باز میگردد.

فرناندو آلونسو برنده جایزه بهترین راننده تازه کار ایندی ۵۰۰

اولویت اول من فرمول یک است و کسب عنوان قهرمانی جهان برای سومین بار، اما به همان میزان مشتاق به دست آوردن تاج سه گانه موتور اسپرت نیز هستم و شانس آن را دارم، شاید دوباره به آنجا (ایالات متحده) بازگردم ولی نه در آینده نزدیک.

وی در پایان افزود:

اگر در فرمول یک هیچ راهی برای رسیدن به سکوی قهرمانی پیدا نکنم، آنگاه به خارج از آن چشم خواهم دوخت، اما این تصمیمی است که حوالی نوامبر – دسامبر خواهم گرفت، تا آن زمان همه امکانات و توانم را به کار خواهم بست تا در فرمول یک به نتیجه برسم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  1. mojtaba

    2

    1

    کاملا واضحه که دوست نداره تو مک لارن بمونه اما مشکل اینجاست که احتمالا سال آینده هم هیچ کدوم از تیمهای مدعی ، صندلی خالی برای ناندو نخواهند داشت

دیدگاه خود را بیان کنید